Stronghold: Warlords’dan Yeni Görüntüler Gelmeye Devam Ediyor

Stronghold: Warlords yeni bir oynanış videosu ile oyuncuları bilgilendirdi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Stronghold Kingdoms, Space Colony ve Metamorph gibi oyunların geliştiricisi ve yayıncısı olan FireFly Studios tarafından hayata geçirilen Stronghold: Warlords bu yl içerisinde lansmana çıkacak. Oyun Steam üzerinde sergilenmeye devam ediliyor.

Strateji ve simülasyon oyunu olarak defalarce kez haberlere konu olan Stronghold: Warlords tek oyunculu ve çevrimiçi eşli oyunculu olarak oynanabilecek. Bilgisayar platformu için geliştirilmeye devam edilen ve ne zaman lansmana çıkacağı bilinmeyen yapım bugün yeni görüntüler ile gündeme geldi. Geçtiğimiz hafta sonu geliştirici ekip oyuna dair yeni görüntüler paylaştı.

Gaminglyfe’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre yeni yayınlanan 9 dakikalık videoda oyun içerisine dair çeşitli aksiyon sahneleri oyuncular ile paylaşılmış. Yeni video da oyun içerisinde kullanabileceğimiz birçok silah ve askeri sınıflar tanıtılırken çeşitli mancınık tasarımları da oldukça hoş bir şekilde kameralara yansıyan detaylar arasında yer aldı.

Yapılan saldırılar, alınan kararlar, silahlar, askeri birlikler ve daha fazlası 9 dakikalık yeni video da gözler önüne serildi.

Türkçe dahil olmak üzere bünyesinde 12 farklı dil desteğine sahip olacak olan oyun bu yıl içerisinde Steam üzerinde lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol