Streets of Rogue 12 Temmuz’da Erken Erişimden Çıkacak!

Streets of Rogue nihayet tam sürüme geçiş yapıyor.

PC ve Nintendo Switch platformu için 2017’nin Mart ayında lansmana çıkan Streets of Rogue bugün erken erişimden çıkacağını duyurdu. Temmuz ayında tam sürüme geçecek olan yapım yeni içerikler de alacak.

Matt Dabrowski imzası ile geliştirilen ve TinyBuild tarafından hem bilgisayar hemde Nintendo Switch platformu oyuncularına sunulan Streets of Rogue günümüzde erken erişim oyunu olarak oynanmaya devam ediyor. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanmaya devam eden yapım Steam’de bilgisayar platformu oyuncuları tarafından ‘son derece olumlu’ olarak değerlendirilen yapım 24.00 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Bugün PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Streets of Rogue erken erişimden ayrılacakmış. Haberin detaylarına göre yapım 12 Temmuz’da hem Steam hem de Nintendo eShop üzerinde tam sürüme geçiş yapacakmış Tahminlere göre oyunun tam sürüme geçmesi ile fiyat etiketi de artırılabilir.

Erken erişim sürecinde oyuncuları tatmin etmeyi başaran yapımda oyunculara sunulan çeşitli görevler ile ilerlemeye dayalı bir oynanış yer alıyor. 20’den fazla farklı karakterin yer aldığı yapımda aksiyon ve tempo her an her sahnede karşımıza çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol