Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stray’i Kendi Kedinizle Oynamanıza İzin Veren Mod!

Uzun zamandır en çok istenenler listesinde zirvede yer alan kedi simülasyon oyunu Stray, oldukça sevildi. Şimdi ise mod geliştiricileri kendi kedinizi oyuna getirmenizi sağlayacak yeni bir mod yayınladı.

Bir Nexus Mods kullanıcısı, yeni çıkan kedi oyunu Stray’de oyuncuların kendi kahramanlarını oynamalarına olanak tanıyacak. Yeni mod, yalnızca PC için kullanılabilecek. Mod yapımcısı NorskPL, Stray modu için ufak bir komisyon alıyor. En sonki oyun yüklemelerinde çok sayıda talep edilen kedi özelleştirmesi bulunduğundan, bu mod oldukça popüler olmuş durumda.

Varsayılan kediyi değiştirmek isteyen ve mod yapımcısı olmayan insanlar için çoğu, kedilerine benzeyen modları bulmaya çalışıyor. Ancak bulunan modla bile istenen görünüm yüzde yüz tatmin etmeyebilir. Mod yapımcılarının, oyuncuların evcil hayvanlarını oyuna sokmalarına yardım ettiğini görmek güzel. Çünkü oyuncular bu imkanı oldukça sevdi.

Stray, Resmi Özelleştirme Modu Almayacak

Stray

Oyunun çıktığı günden bu yana oyuncular, oynanabilir tekir görünümünü değiştirememekten dolayı hayal kırıklığına uğradıklarını dile getirmişti. Birçok hayran, Stray geliştiricilerine ithafen bu durumun değişmesini temenni ettiklerini söylemişti. Lansmandan önce Annapurna Interactive, Stray’in turuncu tekir kedinin macerasını anlattığı için resmi bir özelleştirme seçeneği olmayacağını doğruladı.

Bu da demek oluyor ki gelecekte de resmi bir özelleştirme modu ya da bu imkanı sağlayacak bir güncelleme gelmeyecek. Ancak yine de bunu oyunculara sunmak için uğraşan mod geliştiricileri sayesinde, bu eğlenceli hissi tadabileceğiz. Eminiz ki belirli bir süre sonra özelleştirmenin ötesinde oyun, birçok detaylı güncelleme almaya devam edecek. Siz oyunu oynadınız mı? Oynayan var ise, hikayeden ve mekaniklerden memnun kaldı mı?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.