Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stray Multiplayer Modu Yayınlandı!

Arkadaşlarınızla yan yana kedilerinizi yönetmek ister misiniz? Stray Multiplayer Mod ile artık bu mümkün.

Stray sayesinde internette yeniden bir kedi çılgınlığı başladı. Tek bir kedi sizin için yeterli değilse, Stray Multiplayer Mod ile sizleri tanıştıralım. Artık arkadaşlarınızla yan yanayken kedilerinizi birlikte kontrol edebilirsiniz!

Mod yapımcısı KangieDanie, yerel kooperatifte kampanyayı oynamanıza izin veren, PC için bölünmüş ekranlı bir mod yayınlandı. Stray Multiplayer Mod‘un henüz çok oyunculu desteklemediğini de baştan belirtelim. Şuan için yalnızca bölünmüş ekran sayesinde yan yanayken birlikte oynayabiliyorsunuz.

Stray Multiplayer Mod Henüz Beta

Stray Multiplayer

KangieDanie, modun çok erken geliştirme aşamasında olduğunu, bu yüzden denemeye karar verirseniz, kaçınılmaz olarak bazı hatalarla karşılaşacağınızı belirtti. Başka bir oyuncu eklemek F9’a basmak kadar basit ancak şu anda oyuncuları oyundan atmak için bahsedilen bir yöntem yok. KangieDanie ayrıca kaç oyuncunun katılabileceği veya oyunun ikiden fazla kediyi nasıl idare edeceği konusunda da emin değil.

Stray Multiplayer Mod’un bilinen diğer hatalar arasında görsel aksaklıklar, oyuncuların seviye geçişlerinde takılıp kalması ve teke tek ekranın yalnızca birinci oyuncu tarafından görülebilmesi olarak açıklandı. Oyunda algılanmayan kontrolörlerle ilgili sorunlar şu anda KangieDanie tarafından araştırılmaya başladı.

Kullanıcı JADabandon, KangieDanie’ye çevrimiçi oynamanın bu modun kapsamında olup olmadığını sordu ve modlarının yalnızca yerel işbirliğini çalıştırmaya odaklanacağını onaylayarak yanıt verdi ancak, çevrimiçi işbirliği üzerinde çalışan birini tanıdıklarını da belirtti. Stray Multiplay Mod‘a buradan erişebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.