Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stray Blade’in Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Yeni bir fragman ile Souls-like aksiyon RPG oyununun hikayesine ve oyunun geçeceği dünya olanı Acrea vadisine göz atıyoruz.

Geliştirici Point Blank ve yayıncı 505 Games’in Soulslike aksiyon RPG oyunu Stray Blade, nefesinizi kesecek türden görseller sunmayacak ancak oyun şimdiye kadar gördüğümüz her video ile umut verici görünüyordu. Bugün ise oyunun hikayesine odaklanan yeni bir fragman yayınlandı ve oyuna dair beklentilerimizi tazeledi.

Stray Blade, bir zamanlar barışçıl olan ve şimdi savaşın parçaladığı bir ölüm yeri haline gelen Acrea vadisinde geçecek. Kahraman kendini vadiye bağlı bulur ve bağlantıyı koparmak için Boji adında büyülü bir canavar arkadaşıyla ortak olur. İkili birlikte çalışmaya karar verirler, böylece sadece vadiyi terk etmekle kalmaz, aynı zamanda tarihini de ortaya çıkarır ve neyin yol açtığını keşfederler.

Stray Blade Neler Sunacak?

Stray Blade

Stray Blade, bir silah ustalık sistemine sahip olacak ve oyuncuların yeni teçhizat bulmayı daha tatmin edici hale getirmek için belirli silah türlerini yükseltmelerine ve ileri geri geçiş yapmalarına olanak tanıyacak.

Sık ormanları, anıtsal kalıntıları, kasvetli mağaraları ve devasa kanyonları keşfederken, yavaş yavaş vadinin daha fazla sırrını ortaya çıkarıyoruz. Elimizdeki görev, dinamik savaşlarda yer aldığımız rakipler tarafından engellenecek. 

Savaş sistemi hız ve çevikliğe odaklanarak bizi düşman saldırılarını anında engellemeye ve atlatmaya ve hızlı karşı saldırılar yapmaya zorlayacak. Standart rakiplere ek olarak, ilahi kralların kendileriyle de karşı karşıyayız.

Yayıncı 505 Games ayrıca, başlangıçta 2022‘de çıkış yapması planlanan Stray Blade’in artık 2023’e ertelendiğini duyurdu. Oyun; PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.