Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things Yıldızının Eleştirisine Duffer’lardan Yanıt

Duffer Kardeşler, Stranger Things'in yıldızlarından Millie Bobby Brown'ın diziyle ilgili yaptığı bir eleştiriye yanıt verdi.

İzlenme rekorları kıran Stranger Things 4. sezon eşliğinde röportaj turuna devam eden Duffer Kardeşler, Netflix dizisinin yıldızlarından Millie Bobby Brown‘ın “dizide çok fazla karakter var” eleştirisine yanıt verdi. Mayıs ayında The Wrap‘a konuşan İngiliz aktris, “Dün gece galada, bir grup fotoğrafı bile çekemedik çünkü 50 kişiydik. İnsanları öldürmeye başlamalısınız dedim. Duffer kardeşler kimseyi öldürmek istemeyen iki hassas insan. Game of Thrones olmamız gerekiyor. Game of Thrones zihniyetine sahip olmamız gerekiyor” demişti.

Fakat Stranger Things’in yaratıcıları Brown ile aynı fikirde değil. Verdikleri yeni bir röportajda konuşan ikili, “Millie bize ne dedi? Bizim ‘hassas’ olduğumuzu söyledi. Çok komik. İnanın bize, yazı odasındaki tüm seçenekleri araştırdık… Biz Game of Thrones değiliz. Bu Hawkins, Westeros değil. Karakterleri öldürmeye başlarsanız bu artık Stranger Things olmaz. Hikayeyi gerçekçi bir şekilde ele almanız gerekiyor” ifadeleriyle ünlü oyuncuya cevap verdi.

“Biz Game of Thrones Değiliz”

duffer kardeşler stranger things

Aynı röportajda Duffer Kardeşler, Stranger Things’in 5. sezon bittikten sonra bir spin-off projesi geliştirileceğini ancak dümeni başka bir yürütücü yapımcıya devretmeyi planladıklarını söyledi. Yan dizinin ana karakterlerden hiçbirini içermeyeceğini, ancak benzer bir hissiyat taşıyacağını söyleyen ikili, doğa üstü bilim kurgu evrenini genişletmeye devam edeceklerini belirtti.

Matt ve Ross Duffer, Netflix ile yaptıkları genel anlaşmanın bir parçası olarak film ve televizyon projeleri yaratacakları bir prodüksiyon şirketi olan Upside Down Pictures‘ı da kurdular. Şirketin yeni projeleri arasında söz konusu yan dizi, popüler manga Death Note’un canlı aksiyon uyarlaması ve Stephen King’in ünlü romanı The Talisman’ın dizi uyarlaması bulunuyor.

Stranger Things 4. Sezon Fragmanı

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.