Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things Yıldızı, Karakterinin Kaderinden Habersizmiş!

Joseph Quinn, Stranger Things'in dördüncü sezonunda canlandırdığı Eddie Munson karakterinin akıbeti hakkında bilgi sahibi değilmiş.

**Uyarı: Bu yazı Stranger Things 4. sezonu için spoiler içermektedir **

Stranger Things 4. sezona damga vuran karakterlerden biri olan Eddie Munson, ekibe yeni katılmış olmasına rağmen kısa sürede gönüllerin sevgilisi olmayı başardı. Finaldeki ölümüyle Stranger Things hayranlarını hüzne boğan karakter, kolay kolay hafızalardan silinmeyecek gibi görünüyor.

İngiliz aktör Joseph Quinn, diziye katıldığında aslında karakterinin kaderinin farkında olmadığını söyledi. Bir videoda konuşan ünlü oyuncu, “Stranger Things’in bir parçası olduğumda Eddie’nin öleceğini bilmiyordum. Ölüm sahnesini ilk okuduğumda, bunun güzel yazılmış bir sahne olduğunu ve bu yüzden kendimi çok şanslı hissettiğimi hatırlıyorum” dedi.

Quinn, Eddie Munson’ın Öleceğini Bilmiyormuş

stranger things eddie munson

Eddie’nin Vecna’ya karşı mücadeledeki rolü, Dustin Henderson (Gaten Matarazzo) ile Upside Down’daki yarasaların dikkatini dağıtmaktı. Fakat plan yeterince işlemeyince yarasaları üzerine çekmek için dışarı koştu ve Steve, Nancy ve Robin’e Vecna’yı yok etmeleri için daha fazla zaman kazandırdı. Sonunda, yaratıkların saldırısına uğrayan kahramanımız, çok sevdiği Dustin’in kollarında öldü.

Eddie’nin dizideki hikayesi sona ermiş olsa da, Hawkins’teki diğer kahramanlarımızın macerası Stranger Things 5. sezonu ile devam edecek. Final sezonu üzerinde çalışmaya başladıklarını açıklayan Duffer Kardeşler, henüz bir çıkış tarihi belirlemediklerini söyledi. Netflix ile yaptıkları uzun soluklu yeni anlaşmanın bir parçası olarak Upside Down Pictures isimli bir prodüksiyon şirketi kuran ikili, gelecekte Stranger Things evrenine dayanan yeni projeler geliştirecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.