Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things Yıldızı Gran Turismo Filminde Oynayacak

Sony Pictures ve PlayStation ortaklığında gerçekleşecek Gran Turismo filmi için kadroya yeni bir isim eklendi. Popüler dizi Stranger Things oyuncusu David Harbour, film kadrosuna katıldı.

Popüler bir Netflix dizisi olan Stranger Things‘in oyuncusu, PlayStation’ın filmi için oyuncu kadrosuna eklendi. Aktör David Harbour, yaklaşmakta olan Gran Turismo filminde rol alacak. The Hollywood Reporter’a göre Sony Pictures, Harbour’ı dizide emekli bir sürücü ve akıl hocası olarak kullanacak. Harbour, Stranger Things’de Hopper rolünde ve Marvel evreninde Red Guardian olarak yer almasıyla ün kazanmış bir oyuncu.

Film, oyun içindeki becerileri sayesinde Nissan yarışmasını kazanan genç bir Gran Turismo oyuncusunu anlatacak. Oyuncu filmde, profesyonel bir yarış arabası sürücüsü olma şansı elde edecek. Projenin yazarlığını Neill Blomkamp, ​​Jason Hall ve Zach Baylin yönetecek. Gran Turismo yaratıcısı Kazunori Yamauchi, Hall ile birlikte yürütücü yapımcılık görevini üstlenecek.

Gran Turismo 11 Ağustos 2023’te Gösterime Girecek

Gran Turismo

Film, 11 Ağustos 2023‘te prömiyer yapacak. Sony’nin pek çok farklı medya projesi ve uyarlaması da yolda. The Last of Us’ın dizisi geçtiğimiz günlerde kısa bir teaser yayınladı. Netflix kısa süre önce Horizon serisinin geliştirildiğini doğruladı. Ayrıca Days Gone’dan Gravity Rush’a kadar geliştirilmekte olan diğer birçok proje de mevcut.

Temel olarak, birçok PlayStation markası beyaz perdede şansını yakalıyor. Uncharted‘a verilen tepkiler çok olumlu olmasa da, bir oyunun uyarlanabilmesi oldukça büyük bir şans. HBO’nun The Last of Us dizisi için şimdiye kadar gösterilen şeyler ise, güzel tepkiler almaya devam ediyor. Gran Turismo 7 ise oldukça sağlam bir oyun ancak medya uyarlamasının başarılı olup olmayacağını hep birlikte göreceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.