Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things Yıldızı 4. Sezonda Ne Olacağını Yıllar Önce Söylemiş (Video)

Netflix'in fenomen dizisi Stranger Things'te Dustin karakterine hayat veren Gaten Matarazzo'nun henüz birinci sezondayken paylaştığı bir hayran teorisi gerçek çıktı.

2016 yılından bu yana evlerimize konuk olan Stranger Things, izleyicileri kendisine bağlayan karakterleri, 80’lere referans sunan unsurları ve sürükleyici hikayesi ile popüler kültür fenomeni haline geldi. Çoğunluğu gençlerden hatta çocuklardan oluşan oyuncu kadrosundan yıldızlar çıkaran efsanevi Netflix dizisi, şu anda dördüncü sezonunda. İlk kısım 27 Mayıs’ta zaten yayınlandı. Kalan son iki bölümün yer aldığı ikinci kısım ise 1 Temmuz‘da geliyor.

Stranger Things, hakkında en fazla teori üretilen dizilerin başında geliyor. Birinci sezondan dördüncü sezona kadar sayısız hayran teorisi ortaya atıldı. Bunların bir kısmı tutarken, bir kısmı da gerçekleşmedi. Pedestrian isimli internet sitesi, 2016’da oyuncuların AOL ile yaptığı bir röportajı yayınladı. Stranger Things ekibine en sevdikleri hayran teorisinin ne olduğu soruldu. Söz konusu röportaj, serinin çıkışından hemen sonra olmasına rağmen, etrafta dolaşan birçok teori vardı.

Stranger Things 4. Sezon Finali 1 Temmuz’da Geliyor

stranger things 4. sezon

Sıra, en sevilen Stranger Things karakterlerinden Dustin’i canlandıran Gaten Matarazzo‘ya geldiğinde, en fazla hoşuna giden hayran teorisini açıkladı. Ünlü oyuncu, şöyle diyor: “Bir videoda, Eleven’ın yanı sıra birden 10’a kadar olan diğer test deneklerinin çoğunun nasıl öldüğü söyleniyordu. Ama diğerleri Upside Down’a sürüldü. Sanki bir nedenden ötürü çıkamadılar. Bunun onlar üzerinde bir etkisi oldu. Canavara dönüştüler. Yani canavar yeni bir test konusuydu”

Bu sezonu izlediyseniz, artık canavar Vecna’nın diğer tüm denekleri öldürmeden önce Eleven’a yardım etmiş olan One, yani Henry Creele (Jamie Campbell-Bower tarafından oynanan) olduğunu görmüşsünüzdür. Sonunda, ikisi düşman oldu ve Eleven, güçlerini kullanarak Creele’yi Upside Down‘a sürdü. Yani Matarazzo’nun bundan altı sene önce söylediği hayran teorisi aslında gerçek oldu.

Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım, 1 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak. Efsanenin sona ereceği beşinci sezon hakkında bilinen her şeye bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Stranger Things benzeri diziler listemize de göz atabilirsiniz.

Gaten Matarazzo’nun Röportajı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.