Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things 5. Sezon Çekimleri Mayıs Ayında Başlıyor

Stranger Things'in beşinci ve son sezonunun çekimleri, mayıs ayında başlıyor. Netflix'in efsane dizisi, 2016'da başlayan macerayı görkemli bir finalle sonlandıracak.

Soluksuz bir bekleyişin ardından geçtiğimiz yıl dördüncü sezonuyla geri dönen Stranger Things, 2016’da başlayan macerasına nokta koymaya hazırlanıyor. Peki, Stranger Things 5. sezon ne zaman? Bu sorunun cevabı henüz netlik kazanmadı, ancak çekimlerin başlayacağı tarihi bugün itibarıyla öğrenmiş bulunmaktayız.

Dizide Will Byers karakterini canlandıran Noah Schnapp, kişisel Instagram hesabında açtığı bir canlı yayın sırasında çekimlerin mayıs ayında başlayacağını söyledi. Prodüksiyon çalışmalarının okuluna engel olmayacağını belirten genç oyuncu, dönem bitimiyle birlikte sete geri döneceğini ifade etti.

Stranger Things 5. Sezon İçin Sete Dönüyor

stranger things 5. sezon

Stranger Things 5. sezon çekimlerinin mayıs ayında başlayacağını göz önüne alarak, final bölümlerinin 2024 yılında yayınlanabileceğini söyleyebiliriz. Fakat kesin tarih için Netflix’ten gelecek duyuruyu beklememiz gerekiyor ki, bunun için önümüzde daha uzunca bir süre var. Dizinin mimarları Matt ve Ross Duffer, geçen yıl iki bölüme ayrılan Stranger Things 4. sezondan önce, beşinci sezon ile seriye nokta koyacaklarını doğruladılar.

Tabii, bu sevilen bilim kurgu evrenine tamamen veda edeceğimiz anlamına gelmiyor. Upside Down Pictures adıyla kendi prodüksiyon şirketlerini kuran kardeşler, Stranger Things’e dayanan yan projeler geliştirmeyi planlıyor. İkonik evreni genişletmeyi planlayan ikilinin kafasında tam olarak ne olduğunu öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.