Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things 4. Sezon’un İlk Sekiz Dakikası Yayınlandı

Stranger Things 4. Sezon'un bölümleri bazı filmlerden daha uzun olacak.

Netflix, Stranger Things 4. Sezon için heyecanı arttırmaya kararlı. Şirket, dizinin ilk bölümünün ilk sekiz dakikasını herkese açık olarak yayınladı. Bölümün geri kalanı için merak uyandırmayı uman Netflix, bölümünün ilk sekiz dakikasını paylaştı.

İzlemek istemeyenler için bu içeriğimizde kesinlikle SPOILER vermeyeceğiz ancak yeni videoya göre, Stranger Things 4. Sezon’da bolca geri dönüş olacak ve birçok hayran aradığı o eski tadı bulacak. Ayrıca dördüncü sezonun neden ikiye bölündüğü de açık; bazı bölümler son derece uzun. 27 Mayıs’ta prömiyer yapacak olan 1. Cilt, 1 saat 38 dakika süren son bölüm dışında geleneksel olarak boyutlandırılmış yedi bölüm içerecek.

Stranger Things 4. Sezon İlk Sekiz Dakikası

Stranger Things 4. Sezon

Bu yaz 1 Temmuz’da gelen 2. Cilt ise tamamen başka bir konu. Sadece iki uzun bölümden oluşacak ve sonuncu bölüm yaklaşık iki buçuk saat sürecek. Etkili bir uzun metrajlı film izliyeceksiniz diyebiliriz. Stranger Things 4. Sezon’un bu kadar uzun sürede çekilmesinin nedenleri de açıklandı. Duffer Brothers daha önce hikayeyi dört ya da beş sezonda bitirmeyi planladıklarını söyledi ve bu dördüncü seri bu doruk noktasının sadece başlangıcı.

Hikaye ayrıca Hawkins, California, Rusya ve “başka yerlerde” geçen sahnelerle fazlasıyla geniş kapsamlı olacak. Hayranlar buradan yola çıkarak bolca komplo teorisi üretti bile ve yaratıcılar görünüşe göre her yarım kalan sonu bir araya getirmeye kararlı. Bakalım Stranger Things‘in bu sezonu hayranları memnun etmeyi başarabilecek mi?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.