Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things 4. Sezon İçin Gizemli Bir Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Netflix, heyecanla beklenen Stranger Things 4. sezonundan yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı!

Dijital yayın platformu Netflix’in en sevilen orijinal dizilerinden Stranger Things, macerasına dördüncü sezonu ile devam edecek. Arkasında pek çok soru işareti bırakan üçüncü sezonun üzerinden yaklaşık iki sene geçti. Henüz yayın tarihi belli olmayan Stranger Things 4. sezon ile kafalardaki soru işaretlerinin cevaplanması bekleniyor.

Netflix, heyecanla beklenen dördüncü sezondan yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı. Bir dakikalık fragman bizi Eleven‘ın Stranger Things’in ilk sezonunda kaçtığı Hawkins Ulusal Laboratuvarı‘na geri götürüyor.

stranger things 4.sezon

Laboratuvarın içinde gökkuşağı ile dekore edilmiş bir odada dolaşan, hepsi hastane önlüğü giymiş ve kafaları tıraşlanmış birkaç çocuk görüyoruz. Daha sonra Dr. Martin Brenner odaya giriyor ve içerideki çocuklara “çok özel bir şey planladığını” söylüyor. Kamera daha sonra “11” işaretli bir kapıya dönüyor. İşte tam o sırada Eleven’ın ağır ağır nefes alıp verdiğini duyuyoruz.

Stranger Things 4. sezon tanıtım fragmanı, dizinin ilk sezonuna bir geri dönüş yapabileceğimizi ve Eleven’ın köken ​​hikayesine daha yakından tanık olabileceğimize dair bir ipucu olabilir. Ya da Dr. Brenner’ın hala hayatta olduğunun ve Eleven ile tekrar iletişime geçmeye çalışmak için daha fazla deney ve çocuk kullandığının bir işareti olabilir.

netflix stranger things 4

Stranger Things’in üçüncü sezonu, Hopper’ın Upside Down‘a girerek kendini feda etmesiyle sona ermişti, ancak dördüncü sezonun Sovyet Rusya’yı gösteren ilk teaser‘ı, karakterin hala hayatta olduğuna, ancak düşman tarafından esir alındığına işaret etmişti. Grubun geri kalanı ise kasabadan ayrılan Joyce, Jonathan, Will ve Eleven dışında hala Hawkins, Indiana’da.

Stranger Things 4. sezon çıkış tarihi henüz belli değil, ancak dizide Mike Wheeler karakterini canlandıran Finn Wolfhard, yeni sezonun 2022 yılı içerisinde yayınlanacağını söylemişti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.