Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things 4. Sezon Final Fragmanı Yayınlandı

Netflix, Stranger Things 4. sezon final fragmanını yayınladı. İki kısımdan oluşan final sezonunun ilk kısmı, 27 Mayıs'ta geliyor.

Tüm dünyanın nefesini tutarak beklediği Stranger Things 4. sezonu, yalnızca birkaç gün uzağımızda. İki sene yakın bir bekleyişin ardından 27 Mayıs‘ta ilk 7 bölümü yayınlanacak olan yeni sezon, şok edici gelişmelere sahne olacak. Nitekim yayınlanan son fragman da beklentileri iyice artıracak cinsten.

Peki, Stranger Things 4 yeni sezonunda bizleri neler bekliyor? Hawkins’e dehşet saçan ve büyük yıkıma sebep olan Starcourt Savaşı‘ndan bu yana altı ay geçmiştir. Savaşın getirdiği sonuçlarla boğuşan dostlarımız, ilk kez birbirinden ayrı düşer.

Yeni Sezonun İlk Kısmı 27 Mayıs’ta Geliyor

stranger things 4. sezon

Bir yandan da lise hayatının getirdiği karmaşaya göğüs geren arkadaşlar için işler hepten zorlaşmıştır. En savunmasız oldukları böylesi bir anda korkunç, doğaüstü bir tehdit ortaya çıkar. Bu tehdit, çözülmesi durumunda Baş Aşağı Dünya’nın etrafa saldığı dehşete son verebilecek tüyler ürperten bir sırrı da beraberinde getirir.

2016 yılından bu yana evlerimize konuk olan Stranger Things, bu süre zarfında sayısız ödüle layık görüldü. Duffer Kardeşler tarafından yaratılan efsanevi Netflix dizisi, iki kısımdan oluşan dördüncü sezonu ile macerasına nokta koyacak. 7 bölümden oluşan birinci kısım 27 Mayıs‘ta, son iki bölümün yer aldığı ikinci kısım ise 1 Temmuz‘da yayınlanacak.

Stranger Things 4. sezonda toplam 9 bölüm izleyeceğiz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri final fragmanı ile başbaşa bırakalım. İyi seyirler!

Stranger Things 4. Sezon Final Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.