Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things 4. Sezon Bölümleri Bir Saatten Uzun Olacak

Üç yıldır hayranlarını sabırsızlıkla bekleten Stranger Things, nihayet mayıs ayında upuzun bölümleriyle geri dönüyor.

Netflix, Stranger Things’in üçüncü sezonunu yayınladıktan yaklaşık üç yıl sonra, nihayet mayıs ayında dördüncü sezonu ile geri dönüyor. Önceki sezonların aksine, Stranger Things 4‘ün her bölümü platformda aynı anda yayınlanmayacak.

Bunun yerine Netflix, en popüler dizilerinin çoğunda yaptığı gibi yeni sezonu iki kısıma böldü. Ve Stranger Things’in yaratıcıları Matt ve Ross Duffer’ın Deadline’s Contenders Television panelinde açıkladığı üzere, bu sezonun her bölümü süper boyutlu.

Stranger Things 4. Sezon, Bazı Soru İşaretlerini Açığa Çıkarıyor

Stranger Things

Matt Duffer, tüm bölümlerin en az bir saat sürdüğünü açıkladı. Tüm bu uzun bölümler sayesinde, diğer sezonlardan yaklaşık iki kat daha heyecan verici olacağını da ekledi. Ayrıca 4. sezonun ilk başta sadece sekiz bölüm olması gerektiğini planlamalarına rağmen, hikayenin tamamını anlatmak için dokuzuncu bölüme ihtiyaç duydular ve Netflix bunu kabul etti.

Matt,sezonun nasıl geçeceğine dair belirsiz ama ilginç bir olay özeti de paylaştı: ”Joyce ve Byers ailesi 3. Sezonun sonunda ayrıldılar ve California’dalar, Rusya’da Hopper’ımız var ve sonra tabii ki Hawkins’te kalan bir grubumuz var. Yani elimizde bu üç hikaye var, hepsi birbirine bağlı ve bir şekilde iç içe geçmiş durumda ama hikayeleri birbirinden çok farklı

Duffer kardeşler, gösterinin başlangıcından bu yana izleyicilerin sorduğu sorulara bazı cevaplar vermeye başlamak istediklerini de söylüyorlar. Ross’a göre, 4. sezondan sonra Upside Down‘ın ne olduğunu nihayet anlayabiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.