Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım Fragmanı Yayınlandı!

Dijital yayın platformu Netflix, heyecanla beklenen Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım fragmanını paylaştı. Mevcut sezonunun son iki bölümü, 1 Temmuz'da yayınlanacak.

Birkaç hafta Netflix’e ayak basan Stranger Things 4. Sezon 1. Kısım, arkasında pek çok soru işareti ve gizem bırakarak kısa bir molaya girdi. Netflix, birinci kısmın finali olan 7. bölümün en sonunda, 8. ve 9. bölümlerin yer aldığı ikinci bölüm için kısa bir tanıtım fragmanı yayınlamıştı. Platform şimdi de 1 Temmuz‘da gösterime girecek olan 2. Kısmın tam fragmanını paylaştı!

Stranger Things 4. Sezon 1. Kısım, toplamda yedi bölüm içerirken, 2. Kısımda sadece iki bölüm olacak. Fakat her ikisi de sinema filminden farksız bir deneyim sunacak. Öyle ki, 2. Kısmın ilk bölümü 1 saat 25 dakika olacak. İkinci bölüm yani sezon finali ise 2 saat 20 dakika sürecek.

Stranger Things 4. Sezon Finali 1 Temmuz’da

Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım fragmanı

Stranger Things dördüncü sezon ikinci kısım, mevcut sezonunun hikayesine nokta koymakla birlikte, gelecek sezon için temel oluşturacak. Stranger Things 5. sezon ile ikonik diziye veda edeceğiz, ancak Netflix’in gelecek planları arasında seriyi genişletmek var. Henüz netlik kazanmasa da, ileride aynı evrende geçen spin-off’lar görmemiz kuvvetle muhtemel.

Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım’da Eleven ve arkadaşları büyük düşman Vecna‘ya karşı ölüm kalım savaşı verecek. Starcourt Savaşı’ndan sonra birbirlerinden ayrı düşen kahramanlarımız, tekrardan bir araya gelerek Hawkins’i saran The Upside Down dehşetinden sonsuza kadar kurtulmaya çalışacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri fragman ile başbaşa bırakalım.

Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım Fragmanı

YouTube video

Stranger Things benzeri diziler arayanlar için hazırladığımız listemize göz atmayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.