Stranger of Paradise’ın Ön Yükleme Tarihi Belli Oldu

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin'in dosya boyutunun yanı sıra hayranların oyunu ne zaman önceden yüklemeye başlayabileceklerini ayrıntılı olarak açıklayan bilgiler çevrimiçi olarak yayınlandı.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin, Square Enix’in 2022’deki ilk büyük yeni oyunlarından bir tanesi ve Final Fantasy serisini cesur ve yeni bir yöne götürecek. Anlatısal olarak ilk Final Fantasy oyununa bağlı olan Final Fantasy Origin, serinin bilinen geleneksel sıra tabanlı savaş sistemini, Dark Souls ve Nioh gibi oyunlarla karşılaştırmalar yaparak daha aksiyon odaklı bir yaklaşıma çevirecek.

The Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin ile Nioh karşılaştırmaları, oyun aslında Nioh oyunlarının arkasındaki aynı stüdyo olan Team Ninja tarafından geliştirildiği için mantıklı. Team Ninja ve Square Enix, oyunun çok oyunculu bileşeninin yanı sıra tek oyunculu içeriği denemelerine izin veren sınırlı süreli demolar aracılığıyla hayranların oyunu denemesine şimdiden izin verdi. Oyun, 18 Mart 2022‘de çıkış yapacak.

Stranger of Paradise Ön Yükleme Tarihi Ne Zaman?

Stranger of Paradise

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin çıktığında, hayranların oyun için büyük bir miktar alan ayırması gerektiği de ortaya çıktı. Yayınlanmamış oyunlar hakkında bilgi edinmek için sinsi sinsi dolaşan Twitter hesabı PlayStation Game Size, Final Fantasy Origin’in dosya boyutunun 71.5 GB olacağına dair kanıtlar buldu ve bu, olası bir ilk gün yamasının bile hesaba katılmamış hali. PlayStation 4 sürümünün aynı boyutta olup olmayacağına dair henüz bir bilgi yok ancak kabaca aynı olacağını tahmin etmek zor değil.

Oldukça büyük olan 71 GB.5 gibi bir boyut, Final Fantasy serisi için duyulmamış bir şey değil. Aslında, Final Fantasy 7 Remake’in PS5 dosya boyutu daha da büyük, bu yüzden hayranlar Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin’in PlayStation 5’in SSD alanının önemli bir bölümünü kaplayacağını öğrenince çok şaşırmamalı. PlayStation Game Size, hayranların Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin’i önceden yüklemeye başlayabilecekleri muhtemel günü de keşfetti. Oyunun ön yüklemeleri, 13 Mart’ta başlayacak.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol