Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

STRAFE 90’ların FPS Ruhunu Yeniden Yaratıyor

Quake ve DOOM sevenlerin kesinlikle bayılacağını düşündüğümüz Strafe,

90’ların çılgın FPS’lerini hatırlarsınız. Son zamanlarda özellikle Quake Champions sayesinde sık sık andığımız hızlı ve şiddet dolu FPS’leri hatırlatan, çok etkileyici bir oyunla karşınızdayız. Etkileyici çünkü, eski ile yeni arasında dengede duran bir tasarıma, ideal bir oyun hızına ve espri anlayışına sahip. STRAFE, 90’ların FPS’lerinde özlediğiniz ne varsa günümüze getiriyor. Üstelik VR desteği de sunuyor. Quake ve DOOM oyuncularının bayılacağını düşünüyoruz.

strafe gameplay

Pixel Titans tarafından geliştirilen oyun, 2017 yapımı olmasına rağmen şakacı bir dille kendini ”1996’nın En İyi Oyunu” olarak tanımlıyor. Kan ve şiddetin son noktasında olan oyun Gore oyun arayışında olanlar için de biçilmiş kaftan. Oyunun çıkış tarihi 9 Mayıs 2017 olarak belirlenmiş. Oculus Rift DK2 ile de STRAFE oynayabilirsiniz. Eski oyunların en güzel yanlarıyla günümüz teknolojisinin en heyecan verici yanları bir araya geliyor.

Oyunda Icarus isimli bir uzay gemisinden ham madde toplamaya gidiyoruz. Gittiğimiz zaman da geminin her yerini istila etmiş bir takım tuhaflıklarla ve canavarlarla karşılaşıyoruz. Sonra başlıyoruz sıkmaya. Oyunun Steam sayfasını ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz. STRAFE, PC, PS4, Linux ve OS X platformları için geliştirilmiş bir oyun. Heveslendiren fragmanını da aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

 

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.