Stories Untold Yarın Epic Store’da Ücretsiz Olacak!

Epic Store yarın Stories Untold'u ücretsiz olarak dağıtacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Macera ve bulmaca oyunu olarak 2017 yılının Şubat ayında lansmana çıkan Stories Untold bilgisayar platformunda düşükte olsa bir oyuncu kitlesi tarafından oynanıyor. Yapım yarın Epic Store üzerinde oyunculara  ücretsiz olarak sunulacak.

blank

Steam’de 18.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile satışlarına devam eden Stories Untold, No Code tarafından geliştirilmiş ve Devolver Digital tarafından yayınlanmıştı. Ücretsiz bir demosunu da oyuncular ile paylaşan yapım 3 yıl önce lansmana çıkmıştı. Her iki haftada bir oyunculara bir oyun hediye eden Epic Store, 16 Mayıs itibari ile Stories Untold’u bilgisayar oyuncularına ücretsiz olarak sunacak. Aralık 2018’de lansman çıkan Epic, iki haftada bir dağıttığı oyunlar ile yüzleri güldürdü. 16 Mayıs – 30 Mayıs tarihleri arasında Stories Untold’u oyunculara ücretsiz olarak sunacak olan Epic Store şu sıralar World of Goo’yu ücretsiz olarak sunuyor.

Dileyen oyuncular yarın akşama kadar World of Goo’yu kütüphanelerine ücretsiz olarak ekleyebilir ve sonsuza kadar sahip olabilirler. Oyuncular 16 Mayıs – 30 Mayıs tarihleri arasında Steam’de 18.00 TL olan Stories Untold’a ücretsiz olarak sahip olabilirler. Tam sürüm olarak oyunculara sunulan ücretsiz oyunları dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol