Stellaris: Galaxy Command Android Ve iOS İçin Mobil Platformlarda Yayınlandı

PC versiyonunda binlerce oyuncu tarafından oldukça sevilen olumlu eleştiriler alan Stellaris'in mobil versiyonu olan Stellaris: Galaxy Command iOS ve Android işletim sistemleri için mobil platformda yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Paradox Interactive tarafından geliştirilen ve PC‘de çok sevilen sci-fi strateji oyunu Stellaris: Galaxy Command, Android ve iOS için mobil platformlar’da bugün yayınlandı. PC’de çıkış yaptığı tarihten itibaren oyuncuların severek oynadığı bu strateji oyununu artık telefonunuzdan’da oynayabileceksiniz.

Stellaris: Galaxy Command, Stellaris hayranlarının artık oyunu bilgisayar başında olmadan da oynayabilmelerini sağlıyor. Bu yeni oyun tıpkı PC versiyonunda olduğu gibi karakterler ve orijinal bir hikayeye sahiptir. Stellaris: Galaxy Command dünyasında oyuncular, galaktik haritayı etkileyebilecek ittifaklar kurabilecekler.

İmparatorluk, vergi veya ticaretinizi başkalarıyla inşa etme ve genişletme ve savunma yapıları inşa etme şeklinizin diğer oyuncular için gerçek sonuçları olacaktır. Oyuncular ayrıca yörünge uzay istasyonlarının kontrolünü ele geçirecekler. Bu istasyon genişletilebilir ve etkinizi artırmak için yeni teknolojileri araştırabilirsiniz.

Medeniyetinizi ve yol gösterici ilkelerini tanımlamak söz konusu olduğunda etik büyük rol oynayacaktır. Oyunda verdiğiniz kararlar etik kurallarınızı etkileyecek ve eylemlerinizin hem sizin hem de müttefik olduğunuz herkes için sonuçları olacaktır.

Stellaris: Galaxy Command, oyuncularının filolarını inşa etmelerine ve en son teknoloji ile donatmalarına izin verecek. Oyuncular, tüm galaksileri ele geçirmek için müttefikleriyle birlikte çalışabilecekler.

Oyunun Android sürümü için buraya iOS sürümü içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol