Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stellaris: Astral Planes’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yeni bir fragman ile Stellaris: Astral Planes DLC'sinin çıkış tarihi belli oldu. Yeni ek paket için pek de beklememize gerek kalmayacak.

Paradox Interactive, Stellaris‘in en yeni ek paketi Astral Planes‘in çıkış tarihini duyuran kısa bir fragman yayımladı. Paralel evrenleri ziyaret edebileceğimiz bu yeni paket, bu yıl 16 Kasım‘da çıkış yapacak. Michelangelo’nun en ünlü freskine gönderme yapan iddialı bir video ile duyurulan çıkış tarihi fragmanı ile uzay-zaman yolcuğunun nasıl mümkün hale geldiğini de öğreniyoruz.

Oyunun evreninde boyutlar arasında gezebilme yeteneğinin, yeni teknolojiyle birleştiğinde zaman ve uzay sınırını aşmayı mümkün kılan özel astral yarıklar sayesinde mümkün olduğunu görüyoruz. Ayrıca bu yeni ek paket ile oyunda ilk kez aldığımız kararlar ile paralel evrendeki olayların gidişatını etkileyebileceğiz ve anlatı odaklı seçimler ile farklı sonuçlara gidebileceğiz.

Stellaris: Astral Planes’in Fiyatı Ne Kadar?

Stellaris: Astral Planes'in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yeni genişletme paketinin duyurusunu sizlerle paylaşırken, keşfedeceğimiz yeni dünyalar olacağını, sizlere ikilemler yaşatacak seçimler yaptıracağını ve daha önce oyunun evreninde görülmemiş teknolojiler ve sistemlerle karşılaşacağımızı, ayrıca her evrene özgü yaratıklarla karşılaşacağımızı bildirmiştik. Bu arada, ek paketin çıkış tarihi ile birlikte fiyatı da belli oldu.

Steam 20 Kasım’da USD para birimine geçmeden önce, ek paketi 190 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Ayrıca paketi 27 Kasım’dan önce alanlar için yüzde 10 indirim yapılacağının da altını çizelim. Steam USD para birimine geçtikten sonra, 20 Dolar karşılığında satılacak. Bu sebeple, Stellaris paketleriyle ilgileniyorsanız şimdiden satın almanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.