Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stellar Blade Mikro Ödeme Sistemine Sahip Olmayacak

PS5 konsolları için çıkış yapan Stellar Blade herhangi bir mikro ödeme sistemine sahip olmayacak. Tüm yenilikler ücretsiz olacak.

Shift Up tarafından biz oyun severlere 9 Mart tarihinde sunulan aksiyon macera oyunu Stellar Blade için yeni özellikler yolda diyebiliriz. Oyunun geleceğini tartışıldığı bir röportajda Shift Up CEO’su ve Stellar Blade yönetmeni Kim Hyung Tae çeşitli açıklamalarda bulundu ve oyunun piyasaya sürülmesinden sonra yeni oyun + moduna sahip olacağını aktardı.

Dikkat çekici karakter özellikleri ve atmosferi ile ön plana çıkan Stellar Blade oyunculara hızlı aksiyon sistemini sunuyor. Güney Koreli site Ruliweb (Push Square aracılığıyla) ile yapılan bir röportajda Tae oyunu sadece yeni oyun + moduna değil aynı zamanda ücretsiz güncellemelere de sahip olacağını belirtiyor. Ücretsiz olarak gelecek olan bu güncellemeleri detaylandıracak olursak, Sony tarafından yayınlanan temel oyunda mevcut 30 kıyafete ek olarak ana karakter Eve için kostüm paketlerini de içerecek.

Stellar Blade Mikro Ödemelere Sahip Olmayacak

Kim Hyung Tae üçüncü şahıs aksiyon macera deneyimi sunan oyunun herhangi bir mikro ödeme sistemine sahip olmayacağını aktardı. Yani ilerleyen süreçte çeşitli özelliklerin parayla bizlere sunulduğunu görmeyeceğiz. Bu kapsamda Tae, sadece oyunu satın aldıktan sonra tüm özelliklerine sahip olabileceğimizi ve herhangi bir ek masraf gerektirmediğini açıkça belirtti.

stellar blade b

Tüm bu detaylar dışında Stellar Blade için aynı zamanda ücretsiz ek paketlerin de sunulacağını aktarabiliyoruz. Ana karakter Eve için gelecekte yeni kostüm tasarımlarının, paketlerin ve daha fazlasının bizlere sunulacağını söyleyebiliyoruz. Diğer taraftan elbette kostüm tasarımları için başka bir geliştirici ile işbirliği yapılması da söz konusu.

Öte yandan Bandai Namco ve Capcom tarafından yakın zamanda piyasaya sürdükleri Tekken 8 ve Dragon’s Dogma 2 oyunlarında yer alan mikro ödeme sistemi büyük eleştirilere maruz kaldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.