Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stellar Blade İçin Yeni Güncelleme Geliyor: İşte Detaylar

Tamamen ücretsiz bir güncelleme olarak karşımıza çıkacak yeni yama Stellar Blade'e Boss Challenge modunu getiriyor.

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment ve geliştiriciliğini SHIFT UP stüdyosunun üstlendiği aksiyon macera oyunu Stellar Blade için yeni bir güncelleme yolda. Açıklanan detaylara göre yeni yama ile beraber oyuna boss’larla kapışabileceğiniz bir mücadele modu, Nano giysiler ve yaşam kalitesi iyileştirmeleri gelmeye hazırlanıyor.

Tamamen ücretsiz bir güncelleme olarak karşımıza çıkacak yeni yama Boss Challenge modunu içeriyor. Bu mod içerisinde 19 farklı boss savaşına dahil olabiliyor ve her bir boss’un farklı şekillerde saldırı stilleri ve yapısı bulunuyor. Mücadele boyunca kendi becerilerinizi geliştirebiliyor, düşmanları alt edebiliyor ve onlara acımasız bir son hazırlayabiliyorsunuz.

Stellar Blade Ücretsiz Güncelleme Yolda

Boss Challenge modunda ilerlemek için daha önce yendiğiniz boss’ların savaş verileri gerekiyor. Dolayısıyla oyunun sonunu gördükten sonra zor zorluk seçeneğinde de patronlarla savaşabiliyorsunuz. Diğer taraftan oyuna yeni güncelleme ile beraber Nano giysiler ekleniyor. İki adet kıyafetin yanı sıra Beyaz Kunoichi ve Siyah Kunoichi kıyafetleri oyuna dahil olmayı bekliyor.

Stellar Blade 2024 05 23 24 001

Bunun dışında yeni güncelleme sadece kozmetik ürünleri değil aynı zamanda bir düşmana kitlenmişken menzilli saldırı moduna geçip geri dönerseniz otomatik olarak düşmana tekrar kitlenme sistemini getiriyor. Ayrıca pusulanın her zaman HUD ekranında gösterilebileceği bir seçenek de oyunculara sunuluyor.

Sevilen bir yapıyı bünyesinde barındıran ve aynı zamanda kadın karakteriyle ön plana çıkan Stellar Blade, şu anda PlayStation 5 konsolları için mevcut durumda. Oyun, genel olarak atmosferiyle, karakter dizaynıyla ve savaş ortamlarıyla bir hayli dikkat çekmeyi başarıyor. Bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız denemenizde fayda var. Son olarak yeni güncelleme 24 Mayıs‘ta geliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.