Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stellar Blade İçin Geliştirici Günlüğü Yayımlandı

Sony Interactive Entertainment tarafından yayımlanacak Stellar Blade için geliştirici günlüğü oyun hakkında yeni detayları ortaya koyuyor.

Sony Interactive Entertainment‘ın yayıncılığını üstlendiği ve SHIFT UP ekibinin geliştiriciliğini yaptığı aksiyon macera oyunu Stellar Blade için ilk geliştirici günlüğü yayınlandı. Bu geliştirici videosu birden fazla bölümün sadece ilk parçasını oluşturuyor ve ilerleyen süreçte daha fazla içeriğin bizlere sunulması bekleniyor. Geliştirici ekibin yorumları, düşünceleri ve oyun hakkındaki söylemleri bu videoda yer alıyor.

Yolculuk adıyla sunulan ilk Stellar Blade geliştirici günlüğünde SHIFT UP CEO’su, yönetmeni, sanat yönetmeni ve yazarı Kim Hyung Tae, sistem tasarım lideri Hyung Min Lee, seviye tasarımcısı Jiyeon Lee, konsept sanat lideri Chang Min Lee ve yaratık tasarımcısı Jang Hee-Cheol yer alıyor. Bu isimler oyunu nasıl hayata geçirdiklerini aktarıyor ve gelişim süreçleri hakkında detaylı bilgi veriyor.

Stellar Blade Çıkışa Yakın

Dikkat çekici içeriği ve karakter tasarımıyla ön plana çıkmaya hazırlanan Stellar Blade için şu ana kadar birçok oynanış videosu yayınlandı. Bu videolara bakacak olursak, hızlı aksiyon sisteminin ön planda olduğunu ve aynı zamanda ilgi çekici düşman tasarımlarının bulunduğunu söyleyebiliriz. Kıyamet sonrası bir ortamda bulunduğumuz yapımda “Eve” adındaki bir karakteri kontrol ediyor ve burada hayatta kalmanın yollarını arıyoruz.

stellar blade hero 921x518 1

Çok beklenen yapımlar arasında bulunan Stellar Blade, 26 Nisan tarihinde PlayStation 5 konsolları için çıkışını gerçekleştirecek. Belirli bir süre zarfına kadar konsol özel olarak kalacak ancak daha sonrasında elbette PC veya diğer platformlara gelmesi olası. Oyunun şu anda bir demo sürümü mevcut. Bu ücretsiz demo sürümü ile oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu öğrenebilir ve edindiğiniz bilgileri temel alarak beklemeye koyulabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.