Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

SteelSeries x FaZe Clan Koleksiyonu Tanıtıldı

SteelSeries, dünyaca ünlü espor organizasyonu FaZe Clan ile iş birliğine giderek takımın renklerinden ilham alan bir koleksiyon tasarladı.

Dünyanın önde gelen oyun ekipmanı üreticisi SteelSeries, ABD merkezli profesyonel espor ve eğlence organizasyonu FaZe Clan ile iş birliğine giderek, takımın renklerinden ilham alan bir koleksiyon yarattı. Marka, FaZe Clan Sürümü altında Arctis Nova 7 Wireless, Aerox 3 Wireless, Apex 9 Mini ve QcK Heavy XXL olmak üzere dört farklı ürün piyasaya sürdü.

Kırmızı ve siyah renklerin hakim olduğu ekipmanlar, son derece şık ve havalı bir görünüme sahip. Paul “Snakebite” Duarte, yeni FaZe Arctis Nova 7’nin 15 yıllık profesyonel hayatında kullandığı en iyi kulaklıklardan biri olduğunu söyledi. Ürünün FaZe Clan versiyonu; kırmızı işaretler, hoparlör plakalarında takım logosu ve yastıklama için özel bir kırmızı bant içeriyor.

SteelSeries FaZe Clan Koleksiyonu Satışa Çıktı

Geliştirilmiş pil ömrü, hızlı şarj, Bluetooth ve 2.4GHz bağlantı (aynı anda iki cihaz kablosuz olarak bağlanabilir) ile Nova 7 Wireless, hem yoğun oyun deneyimi hem de hareket halindeyken en iyi seçimlerden biri olarak öne çıkıyor. Aerox 3 Wireless özel sürümü, doğrudan FaZe Clan kırmızısına ayarlayabileceğiniz özelleştirilebilir RGB ile geliyor.

steelseries faze clan

Sadece 68 gram ağırlığıyla hafif ve kullanımı kolay olması için özel olarak yapılan mouse, AquaBarrier teknolojisi sayesinde su sıçramalarına, toza, kire ve daha fazlasına karşı koruma sağlıyor. FaZe Clan temalı bir başka ürün olan Apex 9 Mini, OptiPoint optik anahtarlara sahip olması sayesinde son derece hızlı. Tamamen değiştirilebilir anahtarlar klavyenin ömrünü uzatıyor ve özelleştirme seçeneklerini büyük ölçüde geliştiriyor.

Tüm bunlara ek olarak mini form faktörü, daha fazla masa alanı ve kurulumunuzun daha iyi ergonomisini sağlıyor. SteelSeries x FaZe Clan iş birliğinin son ürünü olan QcK Heavy XXL mousepad ise kaymaz tescilli yüzeyi ile istenmeyen hareketleri ortadan kaldırıyor ve hem yüksek hem de düşük CPI mouse için optimizasyon sunuyor. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyona buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.