Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steelrising İçin New Game Plus Güncellemesi Duyuruldu

Steelrising: New Game Plus güncellemesi ayrıca moda özel olacak bir kıyafet, yeni silahlar, düşman varyasyonları ve daha fazlasını ekleyecek.

Spiders’ın Soulslike aksiyon RPG oyunu Steelrising birkaç hafta önce çıktı ve piyasaya sürülmesinden bu yana hem eleştirmenler hem de hayranlar tarafından olumlu inceleme notları ile karşılandı ancak geliştiricinin oyunla işi henüz bitmedi ve çok yakında oyuna önemli bir özellik ekleyecek.

Steelrising‘i oynadıysanız ve daha fazlası için sabırsızlanıyorsanız, şanslısınız çünkü Spiders 29 Eylül’deki bir güncellemeyle oyuna New Game Plus modunun ekleneceğini duyurdu. NGP, oyuncuların oyunlarına devam etmesine izin verecek. Mevcut silahlarınız, seviyeleriniz, teçhizatlarınız ve yükseltmeleriniz ile daha zorlu düşmanlar ve zorluklarla karşı karşıya kalacaksınız.

Steelrising ile Soulslike Fransız Devrimi

Steelrising

Buna ek olarak, güncelleme ayrıca yeni bir kıyafet, silahlar, düşman varyasyonları (yeni görünümler, silahlar ve hareket setleri ile birlikte) ve üs için bazı dengeleme değişiklikleri ve düzeltmeleri dahil olmak üzere New Game Plus’a özel içerik getirecek.

Steelrising, daha önceki oynanış önizlemelerine paralel olarak, Souls tarzı bir savaş sistemi kullanan bir oyun olarak çıkış yaptı. Ana karakter Aegis, çeşitli farklı silahları donatabilecek şekilde tasarlandı ve oyun, Aegis’in hasarı bloke etmesine ve hızlı bir şekilde karşı saldırıya geçmesine izin verecek bir savuşturma sistemi ile ön plana çıktı.

Oyun bir Fransız Devrimi hikayesi olsa da, aynı zamanda çok farklı noktalara parmak basacak. Bu zaman çizelgesinde Devrim, Louis XVI’nın mekanik asker ordusu tarafından bastırıldı. Steelrising artık PS5, Xbox Series X/S ve PC‘de mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.

    Valorant VP En Ucuz Fiyat, Stoklarla Sınırlı!

    X