SteamWorld Quest 31 Mayıs’ta PC’ye Geliyor!

SteamWorld Quest bu ay sonu PC'ye geliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

25 Nisan 2019’da Nintendo Switch platformu için lansmana çıkan SteamWorld Quest şu sıralar bilgisayar oyuncuları tarafından beklenmeye başlandı. Yapım yapılan duyuruya göre 31 Mayıs’ta PC’ye gelecek.

blank

Hangi platformlarda karşımıza çıkacağı bilinmeyen ve önce Switch platformunda gözüken SteamWorld Quest, 25 Nisan itibari ile Switch oyuncularının karşısına çıktı. Şu sıralar ilgiyle oynanan yapım geçtiğimiz aylarda Steam’de de sergilenmeye başlanmıştı. Bu sabah gelen bilgiler ile oyunun 31 Mayıs 2019’da lansmana çıkacağı belli oldu.

Tek oyunculu olarak oynanabilecek olan yapım macera ve RYO oyunu olarak Switch platformunda oynanıyor. Özel olarak tasarlanmış görsellere sahip olan oyunda bir kahraman partisine liderlik edecek ve 100 üzerinde yer alan kartlar arasından seçimler yapacağız. Yaptığımız seçimler ile karşımıza çıkan düşmanları etkisiz hale getirecek ve ilerlemeye çalışacağız. Oyuncular kendi desteklerini oluşturarak tehditlere karşı mücadele edecekler.

Yoğun savaşların yer alacağı yapımda oyuncular karşılarına çıkan fantastik yaratıklar ile savaşacak, onları aşarak yüksek XP puanları kazanacaklar. Fantazi savaşlarının yer alacağı oyunda sadece İngilizce dil seçeneği yer alacak. Oyuncular görsel efektler eşliğinde mücadele edecekler.

İnceleme puanları bakımından oldukça yüksek skorlar alan yapım, 31 Mayıs 2019’da PC’ye gelecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol