Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

SteamWorld Heist 2 İçin Yeni Fragman Yayımlandı

Sıra tabanlı taktik sistemini bizlere sunan SteamWorld Heist 2 için hem yeni fragman hem de ekran görüntüleri yayımlandı.

Yayıncılığını Thunderful Games ve geliştiriciliğini Image & Form Games stüdyosunun üstlendiği sıra tabanlı rol yapma oyunu SteamWorld Heist 2 için yeni bir fragman yayınlandı. Ortaya çıkan yeni fragman hikayeye derinlemesine bir bakış sunuyor. Geliştirici ekip aynı zamanda oyunun yeni ekran görüntülerini de paylaşmış durumda. Bu içeriklerin tümüne haberimizin en altından erişebilirsiniz.

SteamWorld Heist 2, yaklaşan bir krizi konu alıyor ve değerli kaynakları toplamamız gereken bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Oyun içerisinde büyük denizleri aşmak için elimizden geleni yapıyor, esrarengiz tehdidi ortaya çıkarmak ve Steambot’lardan oluşan ayak takımı ekibine katılmak tamamen bizim işimiz oluyor.

SteamWorld Heist 2 Gelişmiş Bir Taktik Sistemine Sahip

Sıra tabanlı taktik sistemini bizlere sunan yapımda serbest bir nişan alma mekaniği bulunuyor ve tatmin edici bir oyun deneyimi ile karşı karşıya kalabiliyoruz. İnteraktif bir dünyada bulunduğumuz oyunda gerçek zamanlı deniz savaşlarına katılabiliyor ve geniş bir dünyayı keşfetmek durumunda kalıyoruz. Yeni zanaatkarlık mekaniği ile beraber kaynakları elimize alabiliyor, yeni ürünler ortaya koyabiliyor ve zengin bir iş sistemiyle de yeni görevlere dalış yapabiliyoruz.

SteamWorld Heist II 2024 05 17 24 001

Dikkat çekici içeriği ile beraber SteamWorld Heist 2, 8 Ağustos tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun aynı zamanda PC sürümü Steam platformu üzerinden yayınlanmayı bekliyor. Devam oyunu içerisinde ilk oyundan bu yana daha gelişmiş mekanikler, sistemler, 35 saatten fazla süren bir oynanış süresi, dikkat çekici karakterler ve daha fazlası bizleri bekliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.