Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

SteamWorld Dig Ve SteamWorld Heist Google Stadia’ya Geldi

Google Stadia'nın yeni oyunları duyuruldu.

2020 yılı içerisinde 120 farklı oyuna kavuşacak olan Google Stadia yeni oyunlar ile yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Lansman gününde Doom Eternal’ı da bünyesinde bulunduracak olan Google Stadia, yeni oyunları abonelerine sunmaya devam ediyor.

SteamWorld Dig Ve SteamWorld Heist Google Stadia’ya Geldi 2

Konsol ve bilgisayar platformu için 2013’ün Ağustos ayında lansmana çıkan SteamWorld Dig günümüze kadar oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilmeye devam edilirken, oyun Steam üzerinde 18.50 TL olarak satışlarına devam ediyor. Yeni gelen bilgilere göre yapım Google Stadia üzerinde lansmana çıkmış.

Google Stadia’ya gelen bir diğer oyun da SteamWorld Heist oldu. Steam’de 25.00 TL’ye satılan oyun dün Stadia abonelerine sunulmuş. Oda tıpkı SteamWorld Dig gibi oyuncuların büyük bir beğenisini kazanmış ve günümüze kadar ‘son derece olumlu’ olarak değerlendirilmişti.

Sknr’ın yapmış olduğu habere göre 10 Mart’tan itibaren Stadia aboneleri SteamWorld ve SteamWorld Heist oyunlarına erişim sağlamaya başlamışlar. Oyunun geliştiricisi olan Image & Form Games yapılan duyuru da belirtilen iki oyununu Stadia’ya getirdiğini ve oynanabilir olduğunu belirtmiş.

Stadia’ya yeni oyunlar eklenmeye devam ediliyor. Bu arada hemen belirtelim. Doom Eternal Stadia’da 4K olarak oynanamayacak. Bu gelişmeye dün yaptığımız haberler de yer verdik.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.