Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

SteamWorld Build Duyuruldu (Ücretsiz Demo Yayınlandı)

Beş farklı haritayı keşfedebilecek ve antik teknolojiye sahip bir madenin derinliklerine inmek için şehrinizi genişletebileceksiniz. PC için şu anda ücretsiz bir demo mevcut.

SteamWorld Telegraph etkinliği sona erdi ve Thunderful Games, SteamWorld Build ismiyle serinin evrenine yeni bir tür oyun daha ekleyeceğini duyurdu. Yeni proje, The Station’da geçen bir şehir kurma oyunu olacak ve 2023’te Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek.

Bir maden kasabasının mimarı olarak işiniz madeninizi büyütmek olacak. Yerin üstündeki kaynakları toplayarak ve madenlerdeki cevherleri kullanarak, antik teknolojiye sahip terk edilmiş bir madenin derinliklerine inmeniz gerek. Büyümeyle birlikte, daha karmaşık taleplerle hareket edecek olan yeni bir halk kuracaksınız ve ticareti sürdürmeniz, elektrik sağlamanız ve daha fazlasını yapmanız gerekecek.

SteamWorld Build’in Ücretsiz Demosu Mevcut

SteamWorld Build Duyuruldu (Ücretsiz Demo Yayınlandı)

Sırlarla dolu SteamWorld evreninden ilham alan beş harita vaat eden SteamWorld Build, üç farklı zorluk seviyesi sunacak. Kontrolcü veya fare ve klavyede oynayabilirsiniz ancak deneyim tüm platformlarda aynı olacak. Oyun, şehir inşa etme türüne hem deneyimli hem de yeni gelenlere hitap etmek için tasarlanmış kullanıcı dostu arayüz ve mekanik sunacak.

Giderek karmaşıklaşan ve kafa karıştırıcı kaynak zincirlerini yönet ve en uygun duruma getirmeniz gerekecek. Kasabanın derinliklerinde pusuda bekleyen çirkin canavarlardan, tehlikelerden ve diğer tehlikelerden de madeninizi korumanız gerekecek. Şuanda Steam‘de ücretsiz bir demo mevcut, yani oyunu hemen deneyimleyebilirsiniz.

SteamWorld Build, serinin hayranları için efsaneyi genişletirken yeni oyuncuları uzun süredir devam eden SteamWorld serisinin zengin hikayesine davet ederek iddialı bir fragman da yayınladı. Aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.