Steam’in Ay Takvimi İndirimleri Bugün Sona Eriyor!

Steam'in 4 Şubat'ta başlayan indirimleri bugün sona erecek.

4 Şubat’tan bu yana oyuncuların yüzünü güldüren Steam Ay Takvimi indirimleri bugün sona erecek. Günlerdir birbirinden farklı oyuncuları oldukça cazip fiyat etiketleri ile satın alan oyuncular bugün son fırsatları da değerlendirebilecekler. Bu akşam saat 21:00’de sona erecek indirimlerde dünyaca ünlü oyunlar yer alıyor. Peki bugün Steam Ay Takvimi indirimlerinde hangi oyunlar var?

4 Şubat – 11 Şubat tarihleri arasında geçerli olan Steam Ay Takvimi indirimleri kapsamında hergün birbirinden farklı oyunlar indirimli fiyatlar ile oyunculara sunulmaya devam ediliyor. Bu akşam sona erecek olan Ay Takvimi indirimleri kapsamında yine oldukça yüksek ses getiren oyunlar yer alıyor. 2010 yılında yayınlanan Mount & Blade: Warband’da bu oyunlardan sadece bir tanesi. Türk oyun geliştirme firması olan TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen ve 2010’da bilgisayar oyuncularına sunulan efsanevi oyun bu akşama kadar yüzde 60 indirimle 11.99 TL olarak satılmaya devam ediyor.

İndirimlerin son gününde 2018 Steam ödüllerini kazanan birbirinden farklı oyunlar da indirimli fiyatlar ile sunulmaya devam ediliyor. Özellikle Rocket League yüzde 40 indirimle 18.60 TL olarak satışlarına devam ederken, The Witcher Wild Hunt’da yüzde 70 indirimle 17.99 TL olarak satışlarına devam edecek.

İndirimlerin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol