Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’e DLC Keşif Merkezi Eklendi

Steam, oyun DLC'lerini keşfetmenize olanak sağlayacak yeni bir Keşif Merkezi sayfası ekliyor.

Steam, oyunları kişinin indirme listesine göre öneren çok sayıda sisteme sahip ve şimdi ise bu sistemin DLC versiyonu geliyor. Ünlü oyun mağazası Steam, DLC Keşif Merkezi adlı yeni bir kişiselleştirilmiş DLC sayfası sunmak için hazırlanıyor.

DLC Keşif Merkezi, Valve’ın Steam için yeni özellikler geliştirmek ve test etmek için kullandığı Steam Laboratuvarlarından çıkan en yeni özellik olacak. Önceki yıllarda Etkileşimli Öneri Aracı, Topluluk Önerileri ve genişletilmiş arama seçenekleri ile çeşitli oyunlara erişimimiz artırılmıştı. Şimdi ise bu yeni özellik ile, ilgi alanımıza giren oyunların içeriklerini keşfedebileceğiz.

Steam Keşif Merkezi Beta Aşamasında

Steam

Keşif Merkezi, kitaplığınızdaki popüler olan oyunlar ve son zamanlarda oynadığınız ya da sık oynadığınız oyunlar için olmak üzere iki kategoriye ayrılacak. Popüler oyunlar kategorisinde, kitaplığınızda yer alan ve giriş yaptığınız zamanlarda popüler olan oyunların ek paketleri listelenecek. Örneğin MW2’yi veya Warzone 2’yi oynamamış olsanız bile, oyun eğer kütüphanenizde yer alıyorsa Dune Stalker Başlangıç Paketi’ni listenizde göreceksiniz.

Son zamanlarda oynadığınız oyunların listelendiği kısımda ise tamamen oyuna harcadığınız zaman ve oynama sıklıklarınız esas alınacak. Özelliğin en güzel yanı oyun listelerinde kaybolmadan kısa bir zamanda keşif yapabilecek olmanız. Ayrıca çok oynanan oyunlar kısmında uzun zamandır oynamadığınız eski oyunları da görüp biraz maziye dönebilirsiniz. Özellik şu anda beta aşamasında bu yüzden yüzde yüz sağlıklı çalışması zor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.