Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’den Bayram Hediyesi: 2.286 TL’lik Oyunlar Ücretsiz!

Bu hafta sonu Steam'de ücretsiz olarak oynayabileceğiniz birbirinden güzel tam üç oyun bulunuyor. Toplam değeri 2.286 lirayı bulan yapımlara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Neredeyse her hafta sonu kısa süreliğine geçerli ücretsiz oyunlara ev sahipliği yapan Steam, kullanıcılarını sevindirecek bir değil, tam üç fırsat sunuyor. Her biri farklı tür ve temalara sahip GTFO, Deep Rock Galactic ve Hell Let Loose yapımları, önümüzdeki üç günlüğüne bedava oldu. Bayram hediyesi niteliği taşıyan bu ücretsiz deneme etkinliği, 17 Haziran Pazartesi saat 21:00‘a kadar sürecek.

Eğer oyunları kalıcı bir şekilde hesabınızda tutmak isterseniz, indirimli olarak satın alma şansınız olacak. 4 oyunculu kooperatif FPS oyunu, ilk olarak 2021 yılında piyasaya sürüldü. Turkmmo olarak bizim de incelemesini yaptığımız GTFO, mekan tasarımları, özelleştirme seçenekleri, haritaları ve co-op yapısı dahil pek çok özelliğiyle büyük bir beğeni topladı.

GTFO ve Hell Let Loose Steam’de Ücretsiz Oldu

10 Chambers’ın imzasını taşıyan FPS korku oyunu, The Complex adı verilen korkunç bir yeraltı tesisinde geçiyor. Hayatta kalmanız için iletişim kurma, koordine etme ve cephanenizi verimli kullanma gibi faktörlere dikkat etmeniz gerekiyor. Oyunda labirent gibi karmaşık bir yerde bazı anahtarları bulmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca etrafta mutasyona uğramış yaratıklar da bulunuyor.

gtfo steam ücretsiz

GTFO, Steam’de yüzde 50 indirimle 7,49 dolara satılıyor. Ücretsiz olan bir diğer yapım Deep Rock Galactic‘te en cesurların bile girmeyi aklından bile geçiremeyeceği mağaralardaki kaynakları araştırmak için çalışan cüce astronotlar olarak oynuyoruz. Tek oynayabiliyorsunuz, ancak arkadaşlarla daha keyifli. Şu an yüzde 67 indirimle 9,89 dolar.

Son olarak Hell Let Loose ise İkinci Dünya Savaşı‘nda geçen son derece gerçekçi bir FPS oyunu olarak öne çıkıyor. Muharebe meydanında hüküm süren ağır tanklar, cepheleri besleyen zorunlu tedarik hatları ve çeşitli silahları birleştiren devasa çatışmalar sizleri bekliyor. Deneme sonunda yüzde 40 indirimle 14,39 dolara alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.