Steam’de Oynaması Ücretsiz En İyi Oyunlar!

Steam'deki en iyi ücretsiz oyunlardan bazılarını listeledik.

Günümüzün en popüler oyun dağıtım platformlarından birisi olan Steam şu sıralar yine birbirinden önemli ve güzel oyunları cazip fiyat etiketleri ile oyunculara sunmaya devam ederken, bizde ücretsiz oynanabilecek olan bazı oyunları listeledik.

Bilgisayar platformunda yakından tanınan Steam bünyesinde birbirinden ünlü yayıncıları ve geliştiricileri bulunduruyor. Özellikler Bethesda’nın ve Capcom’un 2019 model oyunları ile adından söz ettiren Steam, oynaması ücretsiz oyunlar ile de yüzleri güldürmeye devam ediyor. Dota 2, Team Fortress 2 gibi oynaması ücretsiz oyunlar ile hergün ziyaret edilen Steam 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip.

Steam’de oynaması ücretsiz oyunlar arasından bazılarını sizler için seçtik.

1 – PlanetSide 2

20 Kasım 2012’de lansmana çıkan PlanetSide 2, günümüzde PlayStation 4 ve PC platformunda oynanmaya devam ediyor.

Oynaması ücretsiz oyunlar arasında yer alan yapım, Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. Daybreak Game Company imzası ile geliştirilen ve yayınlanan PlanetSide 2 MMO oyunu olarak oynanmaya devam ediyor.

Farklı haritaların ve zengin içeriğin yer aldığı yapımda oyuncular gerçek zamanlı olarak dünyanın farklı noktalarındaki oyuncular ile karşı karşıya gelecek ve hayatta kalmaya çalışacaklar. 5 farklı dil seçeneğine sahip olan oyun ne yazık ki Türkçe dil seçeneğine sahip değil.

2 – Closers

Bilgisayar platformu için geliştirilen ve oynaması ücretsiz olan Closers günümüzde orta kitleli bir oyuncu topluluğu tarafından oynanmaya devam ediyor.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilen Closers anime tarzında bir atmosfere sahip. RPG oyunları arasında yer alan ve geçtiğimiz yıl tam sürüme geçiş yapmıştı. Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen yapım bazı oyuncular tarafından da ‘karışık’ olarak değerlendirildi.

Oyuncular oyun içerisinde yer alan karakterler arasından seçim yaparak fantastik bir dünyada savaşlara dahil olacaklar. Benzersiz bir PvP deneyimi sunan yapım, co-op ve solo olarak da oynanabiliyor. Oyuncular benzersiz silahlar arasından seçimler yapabilecek, karakterlerini özelleştirebilecekler.

3 – Path of Exile

Tasarımcılığını Chris Wilson’In yaptığı Path of Exile 2013 yılından bu yana PlayStation 4, Xbox One ve PC platformuda oynaması ücretsiz olarak yer alıyor.

Grinding Gear Games imzası ile geliştirilen ve yayınlanan yapım, aksiyon RYO oyunu olarak hala geniş kitleler tarafından oynanmaya devam ediyor. MMO oyunu olarak 2013’te yayınlanan yapım, zengin içerik yapısı ile hala oynanmaya devam ediyor. Yayınlanmasından bu yana 6 yıl geçmesine rağmen hala güncelleme alarak içeriğini genişletmeye devam eden yapım oynaması ücretsiz olarak tüm platformlarda yer alıyor.

Yapım oyuncularına Legion güncellemesi ile yenilikler sunmaya devam ederek popülaritesine artırmaya devam ediyor.

4 – Skyforge

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için geliştirilen Skyforge 2015 yılının Temmuz ayından bu yana ilgiyle oynanmaya devam ediyor.

Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu olarak tanımlanan Skyforge günümüze kadar sayısız genişleme ve güncelleme aldı. Allods Team tarafından geliştirilen yapım, My.com tarafından tüm platformlarda yayınlandı.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak çeşitli modlara sahip olan oyun Steam’de bilgisayar platformu oyuncularını tatmin etmezken konsol platformunda oldukça başarılı bir grafik çizmişti. MMO oyunu Steam’de ‘karışık’ olarak değerlendirilirken, oynaması ücretsiz olarak tüm platformlarda yer almaya devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol