Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de Haftanın En Çok Satanları (23 – 29 Ocak)

Steam'de geçtiğimiz hafta en çok satan oyunlar netlik kazandı. Global çapta zirveye çıkan yapım, 10 Şubat'ta piyasaya sürülecek olan Harry Potter RPG'si Hogwarts Legacy oldu.

Günümüzün en popüler dijital oyun mağazası konumundaki Steam, farklı türde on binlerce oyuna ev sahipliği yapıyor. Tahmin edebileceğiniz üzere satın alma trendleri her hafta değişiklik göstermekle birlikte, yeni çıkan veya yakında çıkacak popüler bir oyuna ilgi epey yüksek olabiliyor. Nitekim 23 – 29 Ocak haftasının verileri de bu düşüncemizi doğruluyor.

İlk 10’da Steam Deck’i dışarda bırakırsak, haftanın en çok satanı Hogwarts Legacy oluyor. 699 liralık ön sipariş fiyatıyla cep yakan aksiyon rol yapma oyunu, Harry Potter kitaplarından ve filmlerinden tanıdığımız büyülü dünyada geçiyor. Onun hemen arkasından, Motive tarafından geliştirilen Dead Space Remake geliyor. Bilim kurgu-korku efsanesinin yenilenmiş sürümü, 27 Aralık’ta piyasaya sürüldü.

Hogwarts Legacy, En Çok Satan Oyun Oldu

steam çok satanlar

Red Dead Redemption 2, Steam çok satanların gediklisi olarak bu kez beşinci basamağı alıyor. Altıncı sırada, 2011 yapımı orijinal Dead Space’in deluxe paketi yer alırken, yedide Tango Gameworks’ün yeni oyunu Hi-Fi Rush bulunuyor. Son ikiye baktığımızda ise Infinity War imzalı Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Hogwarts Legacy’i görüyoruz. Harry Potter RPG’si, farklı satın alma seçeneklerinden dolayı listede iki sıra birden işgal ediyor.

Çok satanlarda henüz piyasaya çıkmamış olan tek oyun Hogwarts Legacy. Avalanche Software tarafından geliştirilen açık dünya oyununun, 2023’e damgasını vurması bekleniyor. Son yıllarda transfobik açıklamalarıyla tepki toplayan J.K. Rowling’in kitaplarına dayanan yapım, 10 Şubat‘ta piyasaya sürülecek. Steam’de geçtiğimiz haftanın en çok satanlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Steam’de Bu Haftanın Ucuz Oyun Önerileri #10

Steam, 249 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.