Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de Geçtiğimiz Haftanın En Çok Satanları

Steam mağazasında geçtiğimiz haftanın en çok satanları belli oldu. Zirvede Valve'ın taşınabilir el konsolu Steam Deck yer alırken, onu ikinci sıradaki Elden Ring takip etti.

17 Nisan haftasının Steam çok satanlar listesi açıklandı. Geçtiğimiz hafta boyunca mağazanın en çok gelir elde edeni Steam Deck oldu. Valve’ın Nintendo Switch’e rakip olarak çıkardığı taşınabilir el konsolu, tüketicilerden büyük bir ilgi görmeye devam ediyor.

İkinci sırada Elden Ring‘i görüyoruz. FromSoftware tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu, üst üste altı haftalık zirve koşusundan sonra yerini kaybetmişti. Fakat yalnızca en çok satan oyunları değerlendirirsek, ilk sırayı yine Elden Ring alıyor. Üçüncü ve dördüncü basamaklarda, geçtiğimiz haftanın lideri LEGO Star Wars: The Skywalker Saga bulunuyor.

steam çok satanlar elden ring

Sea of Thieves Steam çok satanlara beşinci sıradan girerken, onun hemen arkasından sırasıyla Valve Index VR Kit ve Call of Duty: Black Ops III geliyor. Listesinin son üçünü ise No Man’s Sky, The Elder Scrolls Online -Crown Packs ve Dread Hunger oluşturuyor.

6 Haziran’da High Isle genişlemesi yayınlanacak olan The Elder Scrolls Online, 27 Nisan’a kadar oynaması ücretsiz olacak. Ayrıca oyunun fiyatına da yüzde 70’lik bir indirim uygulandı. Yapılan bu kampanya, ünlü MMORPG’nin Steam çok satanlara girmesine yardımcı olmuş gibi görünüyor. SteamDB tarafından paylaşılan listenin tamamı şöyle:

Steam Çok Satanlar (11 – 17 Nisan)

 1. Steam Deck
 2. Elden Ring
 3. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
 4. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
 5. Sea of Thieves
 6. Valve Index VR Kit
 7. Call of Duty: Black Ops III
 8. No Man’s Sky
 9. The Elder Scrolls Online – Crown Packs
 10. Dread Hunger

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.