Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de Geçtiğimiz Hafta En Çok Satanlar (13-19 Haziran)

Geçtiğimiz hafta Steam'de en çok satanlar belli oldu. Valve'ın taşınabilir el konsolu Steam Deck, zirvedeki yerini korudu.

Geçtiğimiz haftanın Steam çok satanlar listesi ile karşınızdayız. 13 – 19 Haziran tarihleri arasındaki satış verilerine göre zirvede Steam Deck bulunuyor. Üst üste üç haftadır liderlik koltuğunda oturan el konsolu, farklı depolama seçeneklerine göre 399 ila 649 dolar arasında değişen bir fiyata sahip.

İkinci sırada, Square Enix imzalı FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE bulunurken, üçüncü ve dördüncü basamaklarda sırasıyla Chivalry 2 ve Monster Hunter Rise yer alıyor. Listenin aşağılarına göz gezdirdiğimizde, bir dönem Steam çok satanların zirvesine demir atan Elden Ring‘in yedinciliğe kadar gerilediğini görüyoruz.

Geçtiğimiz hafta ikinci olan V Rising, altı basamak birden düşerek sekizinci olurken, film tadında bir oyun olan The Quarry ise listeye dokuzuncu sıradan giriş yapıyor. Tablodaki 10’uncu ve son oyun ise Starship Troopers: Terran Command oluyor. SteamDB tarafından oluşturulan listenin tamamı şöyle:

Steam Çok Satanlarda Geçen Hafta

steam çok satanlar 19 haziran

 1. Steam Deck
 2. FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE
 3. Chivalry 2
 4. Monster Hunter Rise
 5. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge
 6. Monster Hunter Rise: Sunbreak
 7. Elden Ring
 8. V Rising
 9. The Quarry
 10. Starship Troopers: Terran Command

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.