Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de Bu Haftanın Ucuz Oyun Önerileri #26

Steam'de bu haftanın ucuz oyun önerileri ile karşınızdayız. Sizler için hazırladığımız yazı dizimize, düşük fiyata satın alabileceğiniz yeni oyunlarla hız kesmeden devam ediyoruz.

Bu haftanın Steam ucuz oyun önerileri ile karşınızdayız. Son olarak Call of Duty serisine gelen devasa zamla sarsılan mağaza, özellikle son bir yılda ciddi artışlara sahne oldu. Türk lirasının dolar ve euro karşısındaki yüksek değer kaybı düşünüldüğünde bu durum pek de şaşırtıcı değil, ancak olan yine Türk oyunculara oluyor.

Bu yılın geri kalanında bizleri bekleyen üç büyük Steam indirimi var. İlki, 26 Ekim’de başlayacak Cadılar Bayramı İndirimi iken, diğer ikisi kasım ve aralık aylarında gerçekleşecek olan Sonbahar ve Kış kampanyaları. Anlayacağınız, cüzdanlarınızı sıcak ceplerinizden çıkarmanın vakti yavaş yavaş geldi. Bilindiği üzere mevsimsel ve temalı indirimlerinde çok sayıda oyunu daha uygun fiyatlardan almak mümkün

Aranızda bu kampanyalardan önce kütüphanelerine taze bir hava getirmek isteyen okurlarımız olabilir. Fakat buna karşın mağazada ucuz oyunlar bulmak her zaman mümkün oluyor. Özellikle haftalık olarak gerçekleşen yayıncı indirimleri ve diğer kısa süreli indirimler imdadımıza yetişiyor. Yazı dizimizin yenisinde, bu haftanın ucuz oyun fırsatlarından bazılarını bir araya topladık. Buyurun listemize.

Haftanın Güzel ve Ucuz Oyunları

Civilization VI

Strateji türünün en sevilen örneklerinden Civilization VI, her hafta hazırladığımız ucuz oyun önerilerimize sıklıkla giren bir yapım. Taş Devri’nden Bilgi Çağı’na kadar uzanacak bir uygarlık kurup ona önderlik edebilirsiniz. Oyunda Osmanlı ve Moğol İmparatorlukları dahil sayısız medeniyet var. Geliştikçe, teknoloji ve kültüre dair yeni araştırmalar ve ihtimaller ortaya çıkıyor. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir strateji oyunu arıyorsanız, kaçırmayın derim.

ucuz oyun steam
 • Fiyat: 21,90 TL 219 TL
 • İndirimin Geçerlilik Tarihi: 26 Ekim

Sniper Ghost Warrior Contracts

Listemize, sevilen bir keskin nişancı oyunu ile devam ediyoruz. Geniş, açık uçlu haritalarda sürükleyici bir tek oyuncu mücadelesi sunan Sniper Ghost Warrior Contracts, taktiksel düşünmeniz ve hedefinize sinsice pozisyon almanız gereken bir oyun. Silahlar çeşitli ve güzel. Sesler ve animasyonlar da oldukça başarılı. Türkçe dil desteğinin olmaması önemli bir eksik olsa da, indirimli fiyatını kesinlikle hak ettiğini söyleyebilirim.

Sniper Ghost Warrior
 • Fiyat: 47,99 TL 299,99 TL
 • İndirimin Geçerlilik Tarihi: 23 Ekim

Battlefield 2042

DICE tarafından geliştirilen oyun, ikonik serinin altıncı halkası konumunda. Seleflerinden farklı olarak hikaye moduna sahip olmayan Battlefield 2042, aynı anda 128 oyuncuya kadar topyekün bir mücadele ortamı sağlıyor. Son olarak 6. Sezon Dark Creations ile karşımıza çıkan oyun, yayımlandığı ilk dönemde beklentileri karşılayamasa da, son dönemdeki içerik ve güncellemelerle ilgiyi üzerinde toplamayı başardı.

güzel ucuz oyun
 • Fiyat: 95,99 TL 599,99 TL
 • İndirimin Geçerlilik Tarihi: 26 Ekim

Thief Simulator

Steam’de bu haftanın ucuz oyun fırsatları arasında yer alan Thief Simulator‘da bir hırsızın rolünü üstleniyor ve mahalledeki çeşitli evleri ve mekanları soyarak çeşitli hırsızlık görevlerini tamamlamaya çalışıyorsunuz. Soygun yeteneklerinizi geliştirebilir, yeni araçlar ve ekipmanlar satın alabilirsiniz. Bu sayede daha zorlu soygunlar yapabilir ve daha değerli eşyalar çalabilirsiniz.

steam ucuz oyunlar
 • Fiyat: 19 TL 190 TL
 • İndirimin Geçerlilik Tarihi: 20 Ekim

The Division

Şu anda üçüncü devam oyunu geliştirilmekte olan The Division, hiç tartışmasız Ubisoft’un en sevilen IP’lerinden biri konumunda. İlk olarak 2016 yılında piyasaya sürülen oyun, bir virüs salgını sonrası çöken toplumun yeniden düzenlenmesini ve kurtarılmasını konu alıyor. Kıyamet sonrası New York’ta geçen oyunda The Division adı verilen özel ajanlar olarak, bu çöküş sonrası dünyada düzeni yeniden tesis etmeye çalışıyorsunuz.

The Division steam
 • Fiyat: 52,35 TL 349 TL
 • İndirimin Geçerlilik Tarihi: 23 Ekim

Battlefield 4

Bu hafta sizlere önerdiğimiz son ucuz oyun fırsatı olan Battlefield 4, Amerika Birleşik Devletleri ve Çin arasındaki gerilimi artıran bir kriz döneminde geçiyor. Oyunda, Amerikan askeri birliği olan Tombstone adlı özel bir güvenlik timinin üyesi olarak oynuyoruz. Büyük çaplı savaş sahnelerine odaklanan yapım, tek oyunculu hikayesinin yanı sıra çok oyunculu modlara da sahip.

steam ucuz oyun
 • Fiyat: 55,99 TL 279,99 TL
 • İndirimin Geçerlilik Tarihi: 26 Ekim

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.