Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de Bu Hafta Sonu İki Dev Oyun Ücretsiz Oynanabilecek!

Toplam değerleri 419 TL'yi bulan Sid Meier’s Civilization VI ve Assetto Corsa Competizione, bu hafta sonu Steam'de ücretsiz oynanabilecek.

Bu hafta sonu oynayacak yeni oyunlar arıyorsanız, Steam‘in size güzel bir haberi var. Mağazadaki bazı oyunları zaman zaman oynaması ücretsiz yapan platform, kaçırılmaması gereken bir fırsatla daha karşımıza çıktı.

Gerçek zamanlı strateji oyunu Sid Meier’s Civilization VI ve araba yarışı oyunu Assetto Corsa Competizione, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz oynanabilecek. Ayrıca deneme sonunda oyunları satın almak isterseniz, büyük bir indirim de sizleri bekliyor olacak.

Civilization VI steam

Normal fiyatı 219 TL olan Civilization VI, 12 Mayıs’a kadar 32,85 TL’ye satılacak. Assetto Corsa Competizione ise 9 Mayıs’a kadar 199 TL yerine 79,60 TL’den alıcı bulacak. Her iki oyunu da 9 Mayıs Pazartesi TSİ 20:00’a kadar bedava deneyebilirsiniz.

Strateji türünün önde gelen oyunlarından biri olan Civilization VI, 25 yıllık ikonik serinin en büyük ve en kapsamlı oyunu konumunda. Taş Devri’nden Bilgi Çağı’na kadar uzanacak bir uygarlık kurup ona önderlik edebilir, teknoloji ve kültüre dair etkin araştırmalar yapabilirsiniz. Oyunda yerleşik olarak Türkçe dil desteği bulunmuyor, ancak Civilization 6 Türkçe yama kurulum rehberimizdeki adımları takip ederek oyunu yerelleştirebilirsiniz.

Assetto Corsa Competizione steam

Bu hafta sonu Steam’de ücretsiz oynanabilecek bir diğer oyun olan Assetto Corsa Competizione ise profesyonel sürücülerin gözünden geliştirilen üst düzey bir otomobil simülasyonu. Kunos Simulazioni tarafından geliştirilen oyun, gerçeğe yakın grafikleri, etkileyici yarış atmosferi ve sürükleyici oynanış mekaniği ile kesinlikle denemeye değer.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.