Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de Bu Hafta Sonu Dört Oyun Ücretsiz

Steam'den hafta sonunuzu neşelendirecek bir sürpriz geldi. Hell Let Loose ve Left 4 Dead 2 dahil tam dört oyun, kısa süreliğine ücretsiz oynanabilecek.

Kullanıcıların denemeleri için her hafta bazı oyunları ücretsiz yapan Steam, yeni bir promosyona daha imza attı. Left 4 Dead 2, Hell Let Loose, Insurgency: Sandstorm ve Rubber Bandits oyunları, hafta sonu boyunca ücretsiz olacak.

Her biri farklı bir deneyim sunan bu oyunlar, 25 Temmuz Pazartesi saat 20:00‘a kadar bedava oynanabilecek. Eğer deneme süresi sonunda oyunları satın almak isterseniz, yüzde 80’e varan indirim fırsatından yararlanabileceksiniz. Ayrıca hafta sonundaki ilerlemenizi tam oyuna aktarma şansınız da olacak.

Steam’den Ücretsiz Oyun Fırsatı

steam ücretsiz oyun

Yıllar geçse de değerini kaybetmeyen bir zombi FPS klasiği olan Left 4 Dead 2, 10’un üzerinde yakın dövüş silahı ve toplam 20’nin üzerinde yeni silah içeriyor. Eşli, Kapışma ve Direniş modları için beş adet senaryo görevinin olduğu oyun, aksiyon ve gerilim dolu bir deneyim yaşatıyor.

Geliştiriciliği Black Matter Pty, yayıncılığı ise Team17 tarafından üstlenilen Hell Let Loose, İkinci Dünya Savaşı‘nda geçen son derece gerçekçi bir FPS oyunu olarak öne çıkıyor. Muharebe meydanında hüküm süren ağır tanklar, cepheleri besleyen zorunlu tedarik hatları ve çeşitli silahları birleştiren devasa çatışmalar sizleri bekliyor.

Oyunlar 25 Temmuz’a Kadar Ücretsiz Oynanabilecek

steam oynaması ücretsiz

Listedeki üçüncü ücretsiz oyun olan Insurgency: Sandstorm, takım oyununa dayanan, taktiksel FPS tabanlı bir tarza sahip. Her ayrıntısıyla canlı ve yenilikçi bir oynanış sunan yapım, Ölümcül silahlar, hafif zırhlı saldırı araçları, yıkıcı ağır silahlar ve HDR ses teknolojisinin bulunduğu sağlam bir çatışma deneyimi sunuyor.

Fall Guys benzeri bir parti oyunu olan Rubber Bandits ise son derece eğlenceli bir aksiyon yaşatıyor. Heyecan dolu 8 modda; çalarak, kavga ederek ve kaçarak galibiyete ulaşmak için en fazla ganimeti kazanmaya çalışacaksınız.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.