Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de Bu Hafta Sonu 839 TL Değerindeki Üç Oyun Ücretsiz!

Steam'den hafta sonunuza neşe katacak harika bir müjde geldi. Toplam değerleri 839 lirayı bulan Hell Let Loose, Battlefield 2042 ve Tom Clancy's Rainbow Six Siege, kısa süreliğine ücretsiz olarak oynanabilecek.

Steam ücretsiz oyun konusunda Epic Games Store kadar cömert olmasa da, neredeyse her hafta bedava erişim fırsatları sunuyor. Kullanıcılar, bu kampanyalar sayesinde bir oyunu satın almadan önce birkaç gün boyunca deneyimleme şansı yakalıyorlar. Böylece ilgili oyunun parasını hak edip etmediğine karar verebiliyorlar. Eğer bu hafta sonu yapacak daha önemli bir işiniz yoksa, sizi Steam’deki ücretsiz erişim fırsatlarını denemeye davet ediyoruz.

Hell Let Loose, Battlefield 2042 ve Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, sınırlı süreliğine bedava oynanabilecek. Rainbow Six Siege, diğer iki oyundan farklı olarak yalnızca hafta sonu bedava olmayacak. Ubisoft imzalı nişancıyı 8 Aralık Perşembe gününe kadar tek kuruş ödemeden deneyebilirsiniz. Oyun ayrıca yine bu tarihe dek yüzde 60 indirimle 35,60 liraya satılacak.

Battlefield 2042 Steam’de Ücretsiz Oynanabiliyor

steam ücretsiz

5 Aralık’a kadar geçerli olan ücretsiz erişim sonunda Battlefield 2042 ve Hell Let Loose’u satın almak isteyen kullanıcıları da önemli bir promosyon bekliyor. Normalde 600 liraya satılan BF2042, yüzde 67 indirimle 197,79 liraya düşerken, İkinci Dünya Savaşı temalı FPS oyunu Hell Let Loose ise 150 liradan 100,50 liraya indi. Her iki kampanya sırasıyla 6 Aralık ve 15 Aralık’a kadar geçerliliğini koruyacak.

Bu oyunlar arasından dikkati en fazla çeken elbette Battlefield 2042 oluyor. Yakın zaman önce 3. Sezon: Escalation’a giriş yapan savaş oyunu, şu ana dek beklentileri karşılayabilmiş değil. İlk olarak Kasım 2021’de piyasaya sürülen DICE imzalı yapım, birçok kişi tarafından serinin en kötü oyunu olarak nitelendiriliyor. Elbette deneyimlemeden bir karara varmanızı tercih etmeyiz. Eğer merak ediyorsanız, Steam‘deki ücretsiz erişim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.