Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de 679 TL Değerindeki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Kullanıcılara kendi oyunlarını yaratma imkanı tanıyan bir oyun motoru olan RPG Maker MV, Steam'de kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Her hafta kısa süreli ücretsiz oyun fırsatlarına ev sahipliği yapan Steam, bu kez ilginç bir deneyimle karşımızda. Normalde 679 TL gibi son derece yüksek bir fiyata satılan oyun motoru RPG Maker MV, 2 Ekim Pazartesi saat 20:00’a kadar bedava oldu. Ayrıca fiyatında da yüzde 90 oranında büyük bir indirim mevcut. Ücretsiz erişim döneminde memnun kalmanız halinde 67,90 TL karşılığında kalıcı olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

RPG Maker MV, kafasında bir hikaye ve oyun tasarımı olanların projelerine başlayabilecekleri en iyi programlardan biri. Özellikle çok fazla programlama dili bilmeden hızlı ve seri bir oyun yapacaksınız oldukça işinize yarayabilir. Öğrenmesi kolay ve internette yapabileceklerinizle alakalı tonla bilgi mevcut. Ayrıca kullanıcı dostu arayüzü sayesinde ne, nerede kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

679 Liralık RPG Maker MV Steam’de Ücretsiz Oldu

steam ücretsiz oyun rpg

RPG Maker MV, hem Windows hem de macOS desteğine sahip. Dahası, yarattığınız oyunları HTML, Android, iOS gibi platformlar için export edebiliyorsunuz. Program, hayallerinizdeki RPG dünyasını inşa etmenize yardımcı olmak için çok sayıda grafik, ses efekti, müzik, karakter ve bulmacadan oluşan geniş bir kütüphane sunuyor. Eğer oyun geliştirmeye merakınız varsa, başlamak için iyi bir nokta olabilir.

Gotcha Gotcha Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan oyun motoru, Steam’deki son zamların ardından 679 TL’ye kadar çıktı ki, eskiden indirimlerde 30 TL gibi rakamlara alınabiliyordu. Şimdi hem ücretsiz deneyebilir hem de 5 Ekim’e kadar geçerli yüzde 90 indirimle 67 TL‘ye alabilirsiniz. RPG Maker MV’ye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.