Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de 4 Oyun Hafta Sonu Boyunca Oynaması Ücretsiz!

Steam'de bu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak deneyimleyebileceğiniz oyunları kaçırmayın.

Steam’de hafta sonu boyunca Stellaris, State of Decay 2 ve Poker Club ücretsiz oldu. Paper Ghost Stories ise iki hafta boyunca oynaması ücretsiz olacak. Ayrıca sınırlı süreliğine ücretsiz olan bu oyunlarda devasa bir indirim olduğunu da sizlere hatırlatalım. Stellaris 59 TL’den 11.80 TL’ye düşerken, State of Decay 2 ise 69 TL’den 22.77 TL’ye düştü.

Üst düzey grafiklere sahip olan Poker Club ise Steam’de 31 TL’den 23.25 TL’ye düştü. Ayrıca Paradox’un yayınladığı Stellaris benzeri strateji oyunlarını seviyorsanız, yayıncının tüm oyunlarında devasa bir indirim yaptığını da sizlere hatırlatalım. Ayrıca sizlere bildirdiğimiz gibi Epic Games gizemli oyunu da belli oldu. Oyunu 26 Mayıs’a kadar kütüphanenize eklerseniz sonsuza kadar sizin olacak.

Steam Ücretsiz Hafta Sonu Fırsatları – Mayıs 2022

Steam
State of Decay 2.

Şaşırtıcı bir şekilde, Stellaris tam 6 yaşına bastı. Uzay temalı devasa strateji oyunu yolculuğu boyunca çokça güncelleme aldı, değişti ve gelişti. Yayıncı Paradox ise oyunun yeni yaşını kutlamak için herkesi bu hafta sonu Steam üzerinden galaksiyi fethetmeye davet etti. Stellaris ücretsiz hafta sonu etkinliği 23 Mayıs Pazartesi gününe kadar devam edecek.

State of Decay 2’nin de 4. yılını kutlamak için Undead Labs, Xbox ve Steam’de State of Decay 2 için ücretsiz bir hafta sonu düzenleme kararı aldı. Bu Perşembe gününden 23 Mayıs Pazartesi gününe kadar oyunu bütünüyle keşfedebilecek ve son yıllarda yapılan birçok eklemeden yararlanabileceksiniz. Ayrıca oyun hala Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için Xbox Game Pass’te mevcut.

Aynı zamanda State of Decay 3‘ün de yolda olduğunu sizlere bir kez daha hatırlatalım. İlk kez 2020’de duyurulan oyun, o zamandan beri sır gibi saklandı ancak 12 Haziran’da Xbox & Bethesda Games Showcase‘de çıkış tarihinin belli olmasını bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.