Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de 1.700 TL Olan Oyun Epic Games’te 10 TL’ye Düştü!

Steam'deki fiyatı 52,45 dolar (1.693 TL) olan Just Cause 4 Reloaded, Epic Games Mega İndirim kampanyasında 10 TL'ye düştü.

Heyecanla beklenen Epic Games Mega İndirim, dün akşam itibarıyla resmen başladı. Yüzlerce oyunda cazip fırsatların sunulduğu kampanya, zamlardan bunalan kullanıcıların biraz olsun nefes almalarını sağlıyor. Bir ay boyunca mağazada olacak olan promosyonda her hafta bir adet AAA oyun bedava dağıtılacak.

Bunların ilki Dragon Age: Inquisition – Game of the Year Edition olmuştu, ancak daha önceki haberimizde bahsettiğimiz gibi oyun Türkiye’de yasaklı olduğu için mağaza sayfasına erişilemiyor. Tekrar indirime dönersek, tüm zamanların en iddialı iyi aksiyon oyunlarından biri, şu anda şaka gibi bir fiyattan satılıyor.

Just Cause 4 Reloaded Epic Games’te Sadece 10 TL

Avalanche Studios tarafından geliştirilen Just Cause 4 Reloaded, Epic Games’te indirimle birlikte sadece 10 TL‘ye düştü. İlk olarak 2018 yılında piyasaya sürülen açık dünya aksiyon rol yapma oyunu, Steam’de 52,45 dolara satılıyor. Bu fiyat güncel kur ile 1.693 TL gibi oldukça yüksek bir meblağa tekabül ediyor. Dolayısıyla oyuna Epic Games Store‘da yüzde 99,4 oranda devasa bir indirim yapıldığını söyleyebiliriz.

epic games indirim just cause 4

Anlayacağınız bedavadan biraz daha pahalıya Just Cause 4 Reloaded‘ı kalıcı olarak hesabınız ekleme şansınız var. Mega İndirim kampanyası, 13 Haziran’a kadar sürecek. Oyunda Rico Rodriguez adlı karakteri kontrol ederek, Güney Amerika’da kurgusal bir ülke olan Solís’te geçen bir maceraya atılıyorsunuz. Büyük bir açık dünyada serbestçe dolaşabilir, çeşitli araçları ve silahları kullanabilir ve yıkım odaklı görevler tamamlayabilirsiniz.

Just Cause 4 Reloaded, orijinal oyuna ek olarak yeni görevler, silahlar, araçlar ve karakter kostümler içeriyor. Oyunun en dikkat çeken özellikleri arasında dinamik hava durumu sistemleri, büyük ölçekli çevre yıkımı ve özgürce keşfedilebilen geniş bir açık dünya yer alıyor. Aksiyon dolu sahneleri ve yaratıcı oynanış mekanikleri ile öne çıkan yapım, kesinlikle bir şansı hak ediyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.