Steamcraft 18 Nisan’da Steam’de Lansmana Çıkacak!

Steamcraft 18 Nisan'da PC'ye çıkacak.

Last Level ve Soff Games işbirliği ile geliştirilen Steamcraft 18 Nisan’da lansmana çıkacak. Henüz fiyat etiketi belli olmayan yapım, şu sıralar Steam’de bilgisayar oyuncuları için sergilenmeye devam ediyor. Yapım MMO oyunu olarak karşımıza çıkacak.

Yarış ve aksiyon oyunu olarak 18 Nisan’da bilgisayar platformunda karşımıza çıkacak olan Steamcraft çok oyunculu olarak dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları karşı karşıya getirecek. Ölüm Yarışı tarzında bir atmosfere sahip olacak olan yapım bünyesinde farklı araç modellerine de yer verecek. Gerçeklikten uzak bir atmosfere sahip olacak olan oyunda farklı haritalar üzerinde yarışlara katılacak, aracımız üzerinde yer alan silahlar ile rakip oyuncuların araçlarını etkisiz hale getirmeye çalışacağız.

Bünyesinde 5 farklı dil desteğine sahip olacak olan oyunda Türkçe dil seçeneği yer almayacak. Oyuncular seçtikleri yarış aracını kişiselleştirebilecek ve üzerinde değişiklikler yaparak yarışlara dahil olabilecekler. Oldukça zengin bir silah ve cephane sistemine sahip olan oyunda 40’dan fazla silah modelinin yanı sıra 600’den fazla parça yer alıyor.

Gerçekçi hasar modeli ile oyuncular araçlar üzerinde meydana gelen hasarları görebilecek ve müdahele edebilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol