Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Hayatta Kalma Oyunları!

Steam'de indirimli olarak alınabilecek bazı hayatta kalma oyunlarını seçtik.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

25 Haziran’da başlayan Steam Yaz İndirimleri şu sıralar oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. 9 Temmuz’a kadar devam edecek olan yaz indirimleri ile oyunlar yüksek indirimli fiyatlar ile satışlarına devam edecekler.

Şu sıralar birbirinden farklı oyunlar indirimli olarak oyunculara sunulmaya devam edilirken bizde indirimler arasında yer alan en iyi hayatta kalma oyunlarından bazılarını seçtik. Oldukça kafa karıştırıcı indirimlerin yer aldığı Steam’de alınabilecek en iyi hayatta kalma oyunları şöyle:

1 – Rust

İlk kez 2013 yılında karşımıza çıkan ve 2018’in Şubat ayında tam sürüme geçiş yapan Rust, 9 Temmuz’a kadar Steam Yaz İndirimleri kapsamında 57.00 TL yerine yüzde 75 indirimle 14.25 TL’ye satılıyor.

Facepunch Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan yapımda oyuncular açlık, susuzluk ve soğuk ile mücadele edecek, gerçek zamanlı oyuncular ile savaşarak hayatta kalmaya çalışacaklar. Oyuncular soğuktan korunabilmek için ateş yakabilecek, açlık sorunlarını gidermek için ise çevredeki hayvanları avlayabilecekler.

2 – The Forest

Erken erişim oyunu olarak 2014 yılında hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulan The Forest, 2018 yılında tam sürüme geçiş yaptı.

Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım, kendine has açık dünyası ile oyunculara sürükleyici bir hayatta kalma deneyimi sunuyor. Gece ve gündüz döngüsünün yer aldığı yapımda etraftan gelebilecek saldırılara karşı kendimizi balta ve ok ile koruyacak, yapılar inşa ederek hayatımızı devam ettirmeye çalışacağız.

9 Temmuz’a kadar yüzde 40 indirime giren The Forest, 32.00 TL yerine 19.20 TL’ye satışlarına devam ediyor.

3 – Raft

Bilgisayar platformunda onbinlerce oyuncu tarafından oynanan Raft, 2018’in Mayıs ayından bu yana erken erişim oyunu olarak oynanmaya devam ediyor.

Redbeet Interactive tarafından geliştirilen ve Steam’de Axolot Games imzası ile yayınlanan Raft ile mahsur kaldığımız adadan kurtulmaya çalışacağız. Destansı bir okyanus macerasına katılacağımız oyunda dileyen oyuncular arkadaşları ile dileyen oyuncular da tek başına yer alabilecekler.

Oyuncular kaldıkları adada bir sal inşa edecek ve kurtulmaya çalışacaklar. Bazen denizin derinliklerinde keşifler yapacak ve bazen de köpek balığı saldırıları ile karşı karşıya kalacağız. Köpekbalığı saldırıları salı paramparça ederken bizde salımızı yeniden onararak yolumuza devam etmeye çalışacağız.

Raft, 9 Temmuz’a kadar 21.70 TL olarak satışlarına devam ediyor.

4 – Shadow of the Tomb Raider

Eylül 2018’de hem konsol hem de bilgisayar platformu için yayınlanan Shadow of the Tomb Raider, Lara Croft’u bir kez daha karşımıza çıkarmıştı.

Steam’de ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen yapım, ücretsiz bir demosunu da oyunculara sunmuştu. Dileyen oyuncular sınırlı bir içeriğe sahip olan demoyu indirebilir ve oynamaya başlayabilirler.

Macera ve aksiyon oyunu olarak oynanmaya devam eden yapım birbirinden farklı görevleri başarmaya çalışıyor ve bu süreçte de sık sık düşmanlar ile savaşıyoruz. Tek oyunculu bir oynanış yapısına sahip olan oyunda birbirinden farklı içerikler de yer alıyor.

Yapım 9 Temmuz’a kadar yüzde 60 indirimli olarak 83.60 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol