Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman? 2022

Dijital oyun mağazası Steam'in en büyük kampanyalarından biri olan yaz indirimi için geri sayım başladı. Peki, Steam Yaz İndirimi 2022 ne zaman başlayacak ve kaç gün sürecek? İşte bilmeniz gerekenler.

Valve’ın her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Steam Yaz İndirimleri, binlerce oyun ve indirilebilir içerikte müthiş fırsatlar sunuyor. Ucuz oyun satın almak isteyenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bu kampanya, oyun fiyatlarının can sıktığı şu dönemde ilaç gibi gelecektir. Peki, Steam Yaz İndirimleri ne zaman? Kaç gün sürecek ve indirimli oyunlar neler olacak?

Valve tarafından yapılan açıklamada Steam Yaz İndirimi 2022’nin 23 Haziran‘da başlayacağı duyuruldu. Kampanya boyunca toplanacak özel kartlar, rozetler, duvar kağıtları ve profil resimleri gibi kazanılacak özel öğeler olacak. İndirimler başladığında indirimdeki oyunları türe, alt türe, konuya, etiketlere, fiyata ve önerilere göre arayabileceksiniz.

Steam Yaz İndirimleri, 23 Haziran’da Başlıyor

steam yaz indirimleri ne zaman

Steam Yaz İndirimleri iki hafta sürecek ve 7 Temmuz‘da sona erecek. Valve, indirime girecek oyunları henüz açıklamadı, ancak kütüphanedeki hemen hemen tüm yapımların fiyatı düşecektir. Dilerseniz, indirimler başlayana kadar Steam Next Fest 2022‘ye göz atabilirsiniz. 20 Haziran (bugün) 20:00’a sona erecek olan etkinlikte oynayabileceğiniz yüzlerce demonun yanı sıra çok sayıda canlı yayın bulunuyor.

Steam Yaz İndirimleri ne zaman diye merak edenler SteamDB‘de oluşturulan gerçek zamanlı sayacı kontrol edebilirler. İndirimli oyunlar belli olduğunda her zaman olduğu gibi önerileri listelerimiz ile karşınızda olacağız! En güncel oyun haberlerini kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.