Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Yaz İndirimleri 2022 Ne Zaman Sona Erecek?

23 Haziran'da başlayan Steam Yaz İndirimleri 2022, kaçırılmayacak fırsatlarla tam gaz devam ediyor. Bu seneki kampanyada tam 3 bin oyun indirimde. Peki, promosyon ne zamana kadar sürecek? İşte cevabı.

Steam Yaz İndirimleri 2022 Ne Zaman Bitiyor? – Steam’in her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Yaz indirimleri, bu sene de büyük bir ilgiyle karşılaştı. Özellikle artan döviz kuru nedeniyle yüksek oyun fiyatlarından dert yanan Türk oyuncular, promosyon sayesinde önemli oranda tasarruf etme imkanı yakalıyor. 23 Haziran’da başlayan Steam Yaz İndirimleri 2022, çok sayıda tür ve temada tam 3 bin indirimli oyun içeriyor.

Eğer kampanya için belirli bir bütçe ayırdıysanız, bunu akıllıca kullanmanızda yarar var. İndirimin ilk günleri büyük bir heyecana yol açtığı için genellikle cüzdanlar çok kısa bir süre içinde boşalabiliyor. Bu noktada elinizdeki parayı gerçekten merak ettiğiniz ve deneyimlemek istediğiniz oyunlar için harcamanız çok daha akıllıca olacaktır. Zira sonrasında çok pişman olabilirsiniz.

Steam Yaz İndirimleri 2022 Ne Zaman Bitiyor?

steam yaz indirimleri 2022 ne zaman bitiyor 1

Bu noktada, Steam Yaz İndirimleri 2022 ne zaman bitiyor diye merak ediyor olabilirsiniz. Öncelikle promosyonun daha bir süre buralarda olacağını söyleyerek içinizi rahatlatalım. Yani acele etmenizi gerektirecek bir durum yok. 23 Haziran’da başlayan kampanya toplam 14 gün sürecek. Bu da bitiş tarihinin 7 Temmuz 2022 olacağı anlamına geliyor. Tam olarak saat vermek gerekirse, Steam Yaz indirim fırsatlarından yararlanmak için 7 Temmuz TSİ 20:00‘a kadar vaktiniz var.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kampanyada 3 binden fazla indirimli oyun mevcut. En iyi fırsatları kaçırmamak için; 50 TL altı, 20 TL altı ve 10 TL altı oyun önerilerimize göz atabilirsiniz. Ayrıca indirim boyunca sevdiklerinize Steam Dijital Hediye Kartı hediye etmek isterseniz, nasıl yapacağınızı rehberimizden öğrenebilirsiniz. Steam Yaz İndirimleri 2022 kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.