Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Steam Yaz İndirimleri 2022 Bitmeden Alınması Gereken Oyunlar

Steam Yaz İndirimleri 2022 sona ermeden mutlaka almanız gereken en iyi oyunları sizler için listeledik. Sonradan pişman olmamak için elinizi çabuk tutmanızda yarar var!

Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi, Steam Yaz İndirimleri 2022‘nin de bir sonu var. 23 Haziran’da başlayan dev kampanya, önümüzdeki birkaç gün içinde bitecek. Eğer hala hangi oyunları alacağınıza karar veremediyseniz veya kütüphanenize eklemek üzere birkaç yapım daha arıyorsanız, sizlerle paylaşacağımız oyun önerilerine muhakkak göz atmanızı tavsiye ederiz.

Her geçen yıl Steam indirimlerinde ne alınması gerektiği giderek zorlaşıyor. Zira her sene mağazada sayısız yeni oyun çıkıyor. Bu listemizde, Steam Yaz İndirimleri 2022 sona ermeden önce mutlaka göz atmanız gereken oyunları ele alıyoruz. Dikkate değer fırsatlar olduğunu düşünerek bir avuç indirimli oyunu sizler için bir araya getirdik.

Oyun önerileri, The Sims 4 gibi her daim çok oynanan klasiklerden New World veya Chivalry 2 gibi daha yeni oyunlara kadar uzanıyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve listemizde yer verdiğimiz en iyi indirimli oyunlar nelermiş onlara bakalım.

Steam Yaz İndirimleri 2022’deki En İyi Fırsatlar

steam yaz indirimleri 2022 oyun önerileri

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Bitiyor?

Steam Yaz İndirimleri 2022, 7 Temmuz Perşembe Türkiye saati ile 20:00’da sona erecek. Steam indirimlerine yönelik fazla oyun önerisi için aşağıdaki listelerimize göz atabilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.