Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Üs İnşa Etme Festivali İndirimleri Başladı

Steam Üs İnşa Etme Festivali, yüzlerce indirim ve ücretsiz demo sürümleri ile üs inşa etme ve inşa etme mekaniklerini kullanan tüm oyunlar için başladı.

Steam Üs İnşa Etme Festivali başladı ve birçok şehir ve üs kurma oyunu indirime girdi. İndirim süreci 23 Ocak’tan 30 Ocak’a kadar sürecek ve temel inşa etme veya inşa etmeyi içeren her türlü oyunu içeriyor. Valheim ve Grounded gibi hayatta kalma oyunlarının yanı sıra Cities: Skylines gibi tam gelişmiş şehir kurma oyunları da indirime girdi.

Tipik olarak üs kurma oyunları olarak sınıflandırılmasa da, House Flipper gibi oyunlar da, türün hayranlarına hala çekici gelebilecek yapım mekanikleri nedeniyle etkinlikte yer aldı. Özelleştirilebilir CAMP sistemi, bazı küçük temel oluşturma ve oyuncuların açık dünyada bulduğu malzemeleri kullanarak özelleştirmeyi içerdiğinden, Fallout 76 bile bu etkinlikte indirime girdi.

Steam Üs İnşa Etme Festivali Oyunları

Steam Üs İnşa Etme Festivali İndirimleri Başladı

Etkinlikte birçok oyun yer alsa da, gösterilen tüm oyunlar aslında indirimli olmayacak. Factorio’nun asla indirim yapmama politikası, bu etkinlik sırasında hala yer alan oyunlardan birisi olmasına rağmen yine indirime girmesini engelledi. Bu arada, gerçek zamanlı strateji oyunları da Steam Üs İnşa Etme Festivali dahilinde indirimde yer aldı.

Rimworld ve ilham kaynağı Dwarf Fortress gibi koloni yönetim oyunları, etkinlik kataloğunun bir başka büyük bölümünü oluşturuyor. Game of Thrones: Winter is Coming, Fallout Shelter ve Shop Titans dahil olmak üzere pek çok oynaması ücretsiz oyun da indirimde öne çıkanlar listesinde yer aldı. Etkinliğin tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bizim bahsetmediğimiz yüzlerce oyunun yer aldığı indirim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.