Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’den Ücretsiz Oyun Fırsatı! Son 2 Gün

Strateji türünün en beğenilen oyunları arasında yer alan Europa Universalis 4, şu anda Steam'de ücretsiz oynanabiliyor. Kampanya, 16 Eylül'e kadar sürecek. Ayrıca oyuna kalıcı olarak sahip olmak isterseniz yüzde 75'lik bir indirim de sizleri bekliyor.

Steam’de oynaması ücretsiz oyunlar arayanlar buraya! Paradox Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan tarihsel strateji oyunu Europa Universalis 4, kısa süreliğine bedava oldu. Satış fiyatı 79 TL olan yapımı, hem Windows hem de macOS platformlarında 16 Eylül Pazartesi TSİ 20:00‘a kadar ücretsiz deneyebilirsiniz.

Öte yandan Europa Universalis 4 fiyatında da kaçırılmayacak bir indirim var. Eğer oyunu severseniz, 19,75 TL ödeyerek kalıcı olarak kitaplığınızda tutabileceksiniz ki, bu da yüzde 75’lik bir tasarruf anlamına geliyor. Bildiğiniz gibi oyun fiyatlarının giderek yükseldiği bir dönemden geçiyoruz. Bu nedenle Steam’deki indirim fırsatları çok daha değerli bir hal aldı. Eğer strateji oyunlarını seviyorsanız ve bütçeniz de müsaitse, EU4’ü mutlaka satın almanızı tavsiye ederim.

Europa Universalis 4 Steam’de Ücretsiz!

Europa Universalis 4 ücretsiz

Oyunda yerleşik Türkçe dil desteği bulunmuyor, ancak dilerseniz Europa Universalis 4 Türkçe yama rehberimizdeki adımları izleyerek bu eksiği giderebilirsiniz. Ayrıca EU4 hileleri hakkındaki yazımıza göz atmanızı da tavsiye ederiz. Paradox imzalı yapım, dört yüzyıl boyunca bir ulusun kontrolünü size veriyor. Ülkenizi yönetin ve eşi benzeri görülmemiş özgürlük, derinlik ve tarihsel tutarlılıkla dünyanın hakimi olun.

İmparatorluğunuzu güçlendirmek için kraliyet evlilikleri yoluyla ittifaklar oluşturabilirsiniz. Ayrıca bilimsel araştırmalar yaparak yeni silahlar, yeni binalar ve yeni gemi türleri de açabilirsiniz. Ulusunuzun gelişim hızını büyük ölçüde tahttaki kişi belirliyor. Eğer yetenekli bir hükümdar olursanız, medeniyetinizi çok daha ivedi bir şekilde geliştirebilirsiniz. Aksi takdirde tüm süreçler yavaşlar ve bu da halkta huzursuzluğa yol açar.

Şu anda Steam’de oynaması ücretsiz oyunlar arasında bulunan Europa Universalis 4‘ü 16 Eylül’e kadar hiçbir para ödemeden deneyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.